Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся обласний семінар – тренінг для методистів відділів освіти з питань впровадження оновленої програми з предмета «Основи здоров’я»

08 листопада  відбувся обласний семінар – тренінг для методистів відділів освіти з питань впровадження оновленої програми з предмета «Основи здоров’я».

Семінар спрямований на підготовку регіональних тренерів для подальшого навчання вчителів основної та старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» на засадах компетентнісного підходу.

Зокрема, Ярова В.Д., завідувач відділу фізичної культури основ здоров’я презентувала програму проекту «Вчимося жити разом»спрямовану на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок, таких як: ефективне спілкування, співчуття, повага до прав людини, робота в команді, запобігання конфліктам та їх конструктивне розв’язання, протистояння негативним соціальним впливам, переговори, медіація, примирення.

Проведення уроків-тренінгів за цією програмою здійснюється в рамках навчальної програми предмета «Основи здоров’я» для 5–9 класів, атвердженої Міністерством освіти і науки України, а також в рамках виховних годин для 10 класу.

Проект реалізуватиметься у двох напрямах — формування у школярів життєвих навичок, які сприяють позитивній адаптації, та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.

Учасники семінару ознайомились з концепцією, змістом і методикою

викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», відпрацювали уроки-тренінги для учнів 5-10(11) класів за курсом «Вчимося жити разом», спробували себе в ролі тренера, ознайомились з процедурою і ресурсами двокомпонентної підготовки педагогів у регіонах.

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове