Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Про проведення І регіонального турніру з фінансової грамотності

Інститут модернізації змісту освіти спільно з Університетом банківської справи за підтримки Міністерства освіти і науки та Національного банку України, відповідно до пункту 4 Програми ІV (узагальнювального) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів на 2012-2019 роки», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.02.2017 №236, та пункту 326 «Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», затвердженого наказом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 23.03.2017 №2, планує проведення змагань відкритого Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня серед учнів та студентів у листопаді-грудні 2017 року (наказ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 29.09.2017 №42).

Перший регіональний учнівський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» в Черкаській області стартує з 13 листопада 2017 року.

Організаторами Турніру виступають Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Підтримку в проведенні турніру надають: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АБ «Укргазбанк».

Турнір є відкритим для учнівських об’єднань, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів I- IІ рівнів акредитації.

Турнір проводиться з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих і дослідницьких здібностей школярів та студентів у підвищенні фінансової грамотності та формування фінансової культури і фінансової поведінки у рамках проведення дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність».

У Турнірі можуть брати участь команди з 3-5 учасників.

Команди мають вчасно оформити заявки на участь в Турнірі. Реєстрація команди проводиться капітаном команди шляхом заповнення реєстраційної форми (https://cibs.ubs.edu.ua/turnir/).

Реєстрація команд відкривається 13 листопада і триває до 18 листопада 2017 року до 18.00 включно. Після реєстрації учасникам надсилаються логіни і паролі для користування веб-ресурсом.

Питання для проведення Турніру зазначені у додатку 1.

          Ознайомитись з Положенням про проведення першого регіонального турніру з фінансової грамотності можна у додатку 2.

Турнір проводиться в два етапи.

Під час першого заочного етапу (відбіркові ігри), проводиться вибір питань для проведення командних змагань (жеребкування) та відбір команд, які готують презентації за обраним питанням за допомогою методу «випадкових чисел».

Зареєстровані команди до 28.11.2017 р. можуть на веб-ресурсі турніру розмістити свою візитку (до 5 хвилин відео) та презентацію (не більше 25 слайдів).

Другий етап проводиться у вигляді фінальних змагань на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Черкаси, вул. В. Чорновала, 164 ).

Термін проведення 09.12.2017 року о 10.00 год.

Таблиця оцінювання учасників ІІ етапу першого регіонального турніру з фінансової грамотності (Додаток 3).

Оголошення результатів та визначення переможців Турніру о 14.00.

Усі команди-переможці нагороджуються дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та призами, що підготовлені організаторами Турніру та спонсорами.

Нагородження переможців і призерів Турніру відбувається в день проведення в актовому залі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Зареєструйте команду до 19 листопада 2017 року! Заповніть реєстраційну форму і отримайте логіни і паролі для кожного учасника команди, щоб мати змогу пройти всі етапи турніру з нашою інформаційною підтримкою.

 Контактні телефони:

+38(097)-095-36-76 - ДВНЗ «Університет банківської справи»,

+38(067)-757-68-26  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», Мойсеєва С.Г.

 

Ректор                                                                                          Н.М.Чепурна

 

Мойсеєва С.Г., 640127

Прикріплені файли: 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове