Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

9-10 листопада 2017 року працівники навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Юлія Миколаївна Зоря та Денис Олегович  Ступак взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», представивши стендову-презентацію «Черкаський навчально-тренінговий центр STEM-освіти як фактор модернізації регіональної системи освіти».

Захід було проведено ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на базі Національного еколого-натуралістичного центр учнівської молоді МОН України.

Конференція присвячена пошуку ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку. Програмою заходу була передбачена робота міжрегіонального освітнього форуму, регіональних заходів, педагогічних студій, проведення тренінгів, творчих груп, стендових презентацій та майстер-класів.

Конференція відбулась за участю міжнародних представників, і досягла мети – об’єднала зусилля учених та практиків різних регіонів нашої та інших країн, щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку STEM-освіти в Україні.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове