Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Тиждень фінансової грамотності у Городищенському економічному ліцеї

         Одним із основних завдань Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. У Городищенському економічному ліцеї з 6 по 10 листопада відбулися заходи, які дали можливість в інтерактивній формі поглибити знання учнів з фінансової грамотності за допомогою використання хмарних технологій Microsoft Office 365 – розробка проектів у Sway; створення відео фільму з подальшим розміщенням у соціальних мережах (#Всеукраїнський_тиждень_фінансової_грамотності); запис інтерв’ю з теми «Моя фінансова грамотність».

         7 листопада 2017 року керуючий Городищенським відділенням Черкаського ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Олександр Василюк провів тренінг з педагогічним колективом ліцею, на якому розглядалися питання кібербезпеки, види банківських карток, правила користування, захист.

         8 листопада 2017 року представники Городищенського відділення «ПРИВАТБАНКу» Олександ Василюк  та Вікторія Качур провели відкритий Урок з фінансової грамотності з учнями 10-х класів ліцею.

Ліцеїсти продемонстрували свої знання, як правильно складати особистий бюджет та поглибили навички управління власними фінансами й заощадженнями, захисту від кіберзлочинців, засвоїли правила співпраці з фінансовими установами, користування банкоматами та платіжними терміналами.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове