Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 02.11.2016 № 1319 «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» 10 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»). У семінарі взяли участь 47 педагогів (вчителі початкових класів і вихователі дошкільних навчальних закладів) із 16 районів області, м. Черкаси, Умань, Канів, Ватутіне.

Відкрила семінар Тетяна Костянтинівна Андрющенко, координатор Проекту по Черкаській області, доктор педагогічних наук. З вітальним словом виступила Галина Анатоліївна Назаренко, проректор з науково-методичної роботи, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник.

         Щербакова Олена Олександрівна, психолог медико-психологічної групи Проекту, кандидат психологічних наук (м. Харків) презентувала програму курсу «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільників з елементами навчання грамоти та використання математичного матеріалу» для проектних груп дітей дошкільного віку, що працюють на науково-педагогічним проектом «Інтелект України» на 2017-2018 навчальний рік. Олена Олександрівна ознайомила слухачів з алгоритмом виконання вправ, поданих у збірці «Подорож до Країни Знань» і залучила педагогів до виконання розвивальних вправ і завдань для дітей дошкільного віку, демонструючи їм методи, які необхідно використовувати, навчаючи дітей у НПП «Інтелект України».

Бажаємо усім педагогам плідної роботи у процесі підготовки дошкільників до навчання в класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове