Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0

11 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся тренінг з робототехніки « Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0» для педагогів, які займаються «LEGO-education» у своїх навчальних закладах.

Тренінг провів Безпоясний Богдан Степанович, методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти, який розповів про основні аспекти роботи з програмним середовищем WeDo 2.0 під час конструювання та програмування робототехнічних систем. Учасники тренінгу ознайомилися також із завданнями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Wedo 2.0 та фестивалю Junior FIRST LEGO League для дітей віком від 6 до 9 років.

В Проектах WeDo 2.0 конструктор використовується для моделювання реальності, досліджень та проектування. Учні можуть описувати свої ідеї за допомогою кубиків Lego. Діти можуть побудувати модель для демонстрації доказу своєї ідеї. Працюючи над проектом з моделювання, пробудіть в учнях тягу до творчості для максимально точного конструювання своїх моделей.

Кожен рік, у всьому світі, навчальні заклади формують команди (від 2 до 6 дітей) і беруть участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior. Влітку всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом декількох місяців. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення.

В цьому сезоні FIRST LEGO League Junior тема називається «Пригоди води» та присвячена дослідженню того, як ми використовуємо воду; який шлях проходить вода перед тим, як потрапити до нас та як ми можемо поліпшити цей шлях, або хоча б його частину.

Бажаючим прийняти участь в наступних тренінгах з робототехніки прохання зареєструватися >>

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове