Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Дистанційне тестування

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.08.2017 № 197 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  з 01 по 23 листопада 2017 року відбувся перший (відбірковий) етап  обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», за результатами якого до дистанційного тестування фахової компетентності, яке здійснюватиметься 30 листопада 2017 року, запрошуються по 10 педагогічних працівників у кожній номінації (списки подано за алфавітом):

 

Номінація «Українська мова і література»

 

  1. Антоненко Світлана Вікторівна, учитель української мови і літератури Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Городищенської районної ради.
  2. Бондаренко Наталія Леонідівна, учитель української мови і літератури Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради.
  3. Гончарова Світлана Петрівна, учитель української мови і літератури Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради.
  4. Кокудак Мирослава Савівна, учитель української мови і літератури Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» Христинівської районної ради.
  5. Кунцевич Оксана Іванівна, учитель української мови і літератури Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської районної ради.
  6. Рудик Людмила Володимирівна учитель української мови і літератури Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради.
  7. Сахно Оксана Григорівна, учитель української мови і літератури Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради.
  8. Ткаченко Леся Леонідівна, учитель української мови і літератури Cмілянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради.
  9. Товстоп’ят Олеся Володимирівна, учитель української мови і літератури Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради.
  10. Шевченко Ірина Григорівна, учитель української мови і літератури Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради

 

Номінація «Німецька мова»

 

  1. Горобець Інна Вікторівна, учитель німецької мови Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Черкаської районної ради.
  2. Дзеціна Світлана Іванівна, учитель німецької мови Лисянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Лисянської районної ради.
  3.  Каландій Наталія Федорівна, учитель німецької мови Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради.
  4. Карнаухова Надія Костянтинівна, учитель німецької мови Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
  5. Петриченко Юлія Петрівна, учитель німецької мови Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради.
  6. Петрова Анастасія Леонідівна, учитель німецької мови Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради.
  7. Самчук Ксенія Василівна, учитель німецької мови Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради.
  8. Тимошенко Марина Петрівна, учитель німецької мови Товмацького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради.
  9. Тригуб Юлія Вікторівна, учитель німецької мови Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6  з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради.
  10. Хоптяна Маргарита Миколаївна, учитель німецької мови навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради.

 

Номінація «Фізика»

 

  1. Cлободянюк Олена Анатоліївна, учитель фізики Кузьминогребельської ЗОШ І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради.
  2. Білоножко Валентина Іванівна, учитель фізики  Чигиринського  навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»  Чигиринської районної ради.
  3. Бобро Тетяна Михайлівна, учитель фізики  Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради.
  4. Коваленко Вікторія Олексіївна, учитель фізики Тальнівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 –гімназія» Тальнівської районної ради.
  5. Костенко Олександр Вікторович, учитель фізики Мартинівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради.
  6. Крамар Наталія Григорівна, учитель фізики Мошнівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Черкаської районної ради.
  7. Марченко Оксана Анатоліївна, викладач фізики і астрономії державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище».
  8. Пасічна Людмила Іванівна, учитель фізики та інформатики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради.
  9. Черепенко Олена Олександрівна, учитель фізики Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 Маньківської районної ради.
  10. Ященко Ірина Петрівна, учитель фізики Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка.

 

Номінація «Фізична культура»

 

  1. Гладун Вячеслав Вікторович, учитель фізичної культури Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Черкаської районної ради.
  2. Глоба Марія Григорівна, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради.
  3. Гриб Анатолій Іванович, учитель фізичної культури Софіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I – III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради.
  4. Гулак Володимир Анатолійович, учитель фізичної культури Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради.
  5. Дубовик  Олександр Миколайович, учитель фізичної культури Чорнокам'янської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.
  6. Дядя Олена Сергіївна, учитель фізичної культури Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М. Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради.
  7. Левченко   Анатолій Михайлович, учитель фізичної культури Смілянської    загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради.
  8. Луценко Олександр Іванович, учитель фізичної культури Моринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня спеціалізована сільськогосподарська школа І-ІІІ ступенів» імені Героя Радянського Союзу А. П. Харковця Корсунь-Шевченківської районної ради.
  9. Шевчук Юрій Петрович, учитель фізичної культури  Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради.
  10. Шульга Микола Олексійович, учитель фізичної культури Костянтинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

 

Увага! Під час дистанційного тестування має бути організоване відеоспостереження. Надсилаємо інструкцію про організацію відеоспостереження (Додаток 1).

Тестування конкурсантів у номінаціях «Українська мова та література» та  «Фізична культура» буде здійснюватись за програмою «Знайка» (інструкція щодо тестування – Додаток 2).

Тестування конкурсантів у номінаціях «Німецька мова» та  «Фізика» буде здійснюватись за іншою методикою (інструкція щодо тестування – Додаток 3).

 

         За результатами усіх випробувань дистанційного відбіркового  етапу буде визначено по 3 (три) учасника очного етапу змагань  обласного туру Конкурсу.

  

  

                  Ректор                                                    Н. М. Чепурна     

          

 

Назаренко Г. А. 

0978194178

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове