Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Вітаємо учасників фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»!

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.08.2017 № 197 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  30 листопада 2017 року відбулося дистанційне тестування фахової компетентності обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»,  за результатами якого визначено по 3 (три) фіналіста у кожній номінації (списки подано за алфавітом):

 

Номінація «Українська мова і література»

 

  1. Бондаренко Наталія Леонідівна, учитель української мови і літератури Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради.
  2. Кунцевич Оксана Іванівна, учитель української мови і літератури Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської районної ради.
  3. Шевченко Ірина Григорівна, учитель української мови і літератури Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради

 

Номінація «Німецька мова»

 

  1. Карнаухова Надія Костянтинівна, учитель німецької мови Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
  2. Самчук Ксенія Василівна, учитель німецької мови Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради.
  3. Тригуб Юлія Вікторівна, учитель німецької мови Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6  з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради.

 

Номінація «Фізика»

 

  1. Крамар Наталія Григорівна, учитель фізики Мошнівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Черкаської районної ради.
  2. Пасічна Людмила Іванівна, учитель фізики та інформатики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради.
  3. Черепенко Олена Олександрівна, учитель фізики Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 Маньківської районної ради.

 

Номінація «Фізична культура»

 

  1. Глоба Марія Григорівна, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради.
  2. Дядя Олена Сергіївна, учитель фізичної культури Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М. Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради.
  3. Шульга Микола Олексійович, учитель фізичної культури Костянтинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове