Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Обласна конференція «Шляхи моніторингу географічної (економічної) компетентності учня» відбудеться в інтернет-режимі

Відповідно до плану заходів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у грудні в інтернет-режимі відбудеться обласна конференція «Шляхи моніторингу географічної (економічної) компетентності учня». До участі в Інтернет- конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Під час проведення конференції розглядатимуться такі питання:

  1. 1.     Формування компетентнісних завдань з географії як засіб геопросторового бачення світу та розуміння учнями місця України у цьому процесі.
  2. 2.     Особливості інтеграції природничих дисциплін, як основа світосприйняття учнів.
  3. 3.     Реалізація наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» через компетентнісні завдання на уроках різних дисциплін.

         Матеріали (статті, методичні пропозиції тощо) просимо надсилати модератору Мойсеєвій С.Г. на електронну адресу: moiseeva1964 [at] ukr.net

з позначкою «Інтернет-конференція» до 25 грудня 2017 року.

Матеріали Інтернет-конференції будуть розміщені до 30 грудня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи. Також, планується випуск збірки за матеріалами семінару. Учасники Інтернет-конеренції, матеріали яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

26 грудня 2017 року з 14.00 до 16.00 на форумі Черкаського освітянського порталу буде проходити обговорення матеріалів учасників Інтернет-конференції.

Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5,  всі поля – 2 см, редактор Word. 

У правому куті – прізвище, ім’я та по батькові (повністю) автора (напівжирними літерами), посада, повна назва навчального закладу (без скорочень, як на печатці закладу).

У наступному рядку друкується назва матеріалу (відцентрована, великими напівжирними літерами). Звертаємо увагу: вам пропонуються 3 напрямки для роботи, а не назви статей! Через півтора рядка – основний текст.

Після тексту обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с. 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг матеріалів 5-7 сторінок.

Автори матеріалів несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам.

  

     

Ректор                                                                                               Н.М.Чепурна

 

 

 

Мойсеєва  (0472) 64-01-27, 0677576826

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове