Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інтернет-конференція «Формування мотивації навчальної діяльності учнів при викладанні фізики»

Відповідно до плану роботи інституту  10 листопада 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаського ОІПОПП ЧОР») відбулася Інтернет-конференція «Формування мотивації навчальної діяльності учнів при викладанні фізики».

До участі в Інтернет - конференції запрошені методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

 Для розгляду пропонувалися такі питання:

  1. Сучасний погляд учителя на необхідність мотивації навчальної діяльності з фізики.
  2. Формування стійкого пізнавального інтересу в учнів, як результат вмотивованої діяльності учня.
  3. Можливості фізики для формування навчальної мотивації.
  4. Умови формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках фізики
  5. Опанування новітніми сервісами Інтернету, сучасні он-лайн середовища, як засіб підвищення вмотивованості учнів до навчання.

Список учасників інтернет-конференціїї

«Формування мотивації навчальної діяльності учнів при викладанні фізики»

для отримання сертифікату

листопад 2017 року

1. Капленко Ольга Миколаївна, учитель фізики Золотоніської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

2. Коломієць Ольга Андріївна, учитель фізики Золотоніської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

3. Куценко Світлана Савівна, учитель фізики Золотоніської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №1 Золотоніської міської ради Черкаської області

4. Ковальчук Людмила Георгіївна, учитель фізики і астрономії Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області

5. Решетнікова Валентина Анатоліївна, учитель фізики комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра ЧОР»

6. Марченко Оксана Анатоліївна, викладач фізики ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»

7. Федоряка Тетяна Володимирівна, учитель фізики і астрономії Орловецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області

8. Нестеренко Петро Олегович, учитель фізики і математики Вербівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області

9. Гарбар Інна Петрівна, учитель фізики Валявської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області

10. Ященко Ірина Петрівна, учитель фізики і астрономії Звенигородської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів ім.Тараса Шевченка Звенигородської районної ради Черкаської області

11. Кулініч Богдан Юрійович, учитель фізики Коробівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III  ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області

12. Гавриш Ольга Миколаївна, учитель фізики і математики Дмитрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області

13. Логин Валентина Михайлівна, учитель фізики Домантівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області

14. Легенька Наталія Антонівна, учитель фізики Косарської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області

15. Степанець Світлана Анатоліївна, учитель фізики Степанецької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області

16. Глущик Ольга Василівна, учитель фізики Комунального закладу «Катеринопільський навчально-виховний комплекс №2 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Катеринопільської районної ради Черкаської області

17. Моргонюк Тетяна Іванівна, учитель фізики і астрономії Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради Черкаської області

18. Мех Наталія Вікторівна, учитель математики і фізики Теклинської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

19. Мантула Наталія Володимирівна, учитель фізики Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Тальнівської районної ради

20. Кучугурна Ніна Іванівна, учитель фізики і астрономії Сагунівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

21. Короп Леся Вікторівна, учитель фізики Худяківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

22. Соловей Світлана Василівна, учитель фізики і математики Степанківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

23. Ляховецька Лідія Олексіївна, учитель фізики Рацівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області

24. Миронова Ірина Михайлівна, учитель фізики і математики Топильнянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області

25. Аністратенко Олена Іванівна, учитель фізики і математики Чорнобаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області

26. Калініченко Олексій Володимирович, учитель фізики Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської  районної ради Черкаської області

27. Припіяло Анжеліка Михайлівна, учитель фізики і математики Лозуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області

28. Гевел Ольга Миколаївна, учитель фізики Смілянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради Черкаської області

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове