Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій»

20 грудня 2017 року відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій» для заступників директорів загальноосвітніх шкіл.

Автор семінару – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Черкашина описала критеріальні показники культури бажань та емоцій суб’єкта педагогічної діяльності, розкрила формулу успіху в досягненні бажаного, та підкреслила, що завдяки вмінню керувати власними бажаннями та емоціями відбувається наповнення індивідуального ресурсу сил енергією радості, що сприяє подальшому особистісно-професійному самовдосконаленню.

Також під час семінару Людмила Северинчук, начальник служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації, аспірант Інституту проблем виховання НАПН України презентувала підручник авторів М. Євтуха та Т. Черкашиної «Педагогічна система самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення». У підручнику розкриті структура та зміст педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, описаний її практичний аспект, наводяться інтегративні характеристики особистісно-професійних якостей педагога як суб’єкта самопізнавальної діяльності. Педагог, який системно здійснює самопізнавальну діяльність з метою особистісно-професійного самовдосконалення, є носієм ідей миру та гуманізму, який оберігає та примножує через педагогічну практику моральні надбання свого народу.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове