Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 № 1319 «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» 27 січня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»). У семінарі взяли участь 21 вчитель початкових класів із 18 закладів загальної середньої освіти із 6 районів області, м. Черкаси, Умань, Золотоноша, Сміла.
Відкрила семінар Галина Анатоліївна Назаренко, проректор з науково-методичної роботи, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник виступом на тему «Науково-педагогічний проект «Інтелект України» як педагогічна система інтелектуального розвитку успішних учнів Нової української школи».
Тетяна Костянтинівна Андрющенко, завідувач кафедри професійного розвитку педагогів, доктор педагогічних наук презентувала програму курсу «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільників з елементами навчання грамоти та використання математичного матеріалу» для проектних груп дітей дошкільного віку, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» у 2017-2018 навчальному році. Тетяна Костянтинівна ознайомила слухачів з алгоритмом виконання вправ, поданих у збірці «Подорож до Країни Знань» і залучила педагогів до виконання розвивальних вправ і завдань для дітей дошкільного віку, демонструючи їм методи, які необхідно використовувати, навчаючи дітей у НПП «Інтелект України».


Бажаємо усім педагогам плідної роботи у процесі підготовки дошкільників до навчання в класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове