Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

ЗУСТРІЧ З ВАСИЛЕМ ШКЛЯРЕМ

Чи читають сучасні учні книги? Напевно, відповіді на це запитання будуть різні. Одні стверджуватимуть, що так, інші – заперечуватимуть, дехто не відразу відповість, тому що не володіє інформацією. Я можу з упевненістю сказати, що книги Василя Шкляра учні шкіл району читають. Звідки в мене така упевненість? Відповім: учні готувались до зустрічі з лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, володарем «Золотого пера», «Золотого Бабая», «Спіралі століть» Василем Миколайовичем Шклярем надзвичайно відповідально.

Оновлена актова зала Катеринопільського навчально-виховного комплексу №1 Катеринопільської районної ради 12 квітня 2018 року ледь вмістила всіх бажаючих потрапити на зустріч з найвідомішим і найбільш читаним сучасним українським письменником. Зустрічали шанованого гостя за давньою народною традицією, українським короваєм. На зустріч з «батьком українського бестселера» зібрались люди різних професій та віку, проте, всіх їх об’єднало захоплення романом письменника «Чорний ворон. Залишенець». Книги в кожен навчальний заклад району були закуплені депутатом обласної ради Олександром Коваленком.

Читацьку конференцію відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту Катеринопільської РДА Ірина Міненко.

Першими висловили свої враження від прочитаного учні козацького класу Катеринопільського навчально-виховного комплексу №2. Естафету підтримали козаки куреню Вікненського навчально-виховного комплексу учні Катеринопільського навчально-виховного комплексу №1, Ступичненського навчально-виховного комплексу, Вербовецької філії Катеринопільського навчально-виховного комплексу №2.

Василь Миколайович був дуже щирим у спілкуванні, підтримував своїх читачів. Учні дякували письменнику за те, що так майстерно і доступно виклав перекручені, замовчувані, незрозумілі факти з історії рідного краю.

Свої враження щодо прочитаного твору висловлювали вчителі Катеринопільського навчально-виховного комплексу №1, Катеринопільського навчально-виховного комплексу №2, Вікненського навчально-виховного комплексу, Катеринопільської музичної школи.

Присутні довго не відпускали Василя Миколайовича, задавали безліч запитань, на які він давав вдумливі, розсудливі відповіді. Кожен з присутніх  мав змогу придбати книги автора з автографом та зробити фото на згадку.  

Володимир Коваленко, перший заступник голови Катеринопільської РДА, від імені всіх присутніх подякував Василю Шкляру за теплу, щиру і змістовну зустріч.

Директор Катеринопільської районної бібліотеки Любов Приємська, на згадку про зустріч подарувала Василю Миколайовичу великодній кошик. 

Письменник проаналізував, які твори є в районній бібліотеці, а тих, що не вистачає, подарував на згадку про зустріч. Тож, хто не зміг придбати нові твори Василя Шкляра – звертайтесь до бібліотеки.

Ольга Норенко, заступник директора з виховної роботи Катеринопільського навчально-виховного комплексу №1Катеринопільської районної ради

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове