Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Шановні колеги!

23-25 жовтня 2018 року відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва    (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-12618 від 01.12.2017, лист НАПН України № 2-7/225 від 14.11.2017).

         Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика      в сучасній освіті» з 2014 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

         Міжнародна виставка«Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Мета виставки – сприяти освітній реформі в Україні шляхом узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду та інноваційних розробок педагогічних і наукових колективів здобутих при реалізації завдань освітньої реформи; створити творче середовище для педагогів, фахівців і науковців із обговорення та визначення подальших перспектив розвитку освіти, шляхів необхідних змін у взаємодії органів державної влади та управління, ОТГ, бізнес-структур із забезпечення якісного й успішного формування національної системи освіти міжнародного рівня. Продемонструвати інтерактивні комплекси та системи, наочно-дидактичні матеріали, сучасні меблі, обладнання для предметних кабінетів, програмне забезпечення та інноваційні рішення для освітнього простору, поінформувати абітурієнтів і батьків про підготовчі курси, умови прийому на навчання, напрями підготовки, організацію практик і стажувань тощо. 

Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, тренінгів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

 

До участі у конкурсах і заходах виставки запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники                              і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

 

Перелік тематичних номінацій:

 

 1. Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи.
 2. Упровадження дуальної освіти - новий шлях і засіб для формування та розвитку професійної компетентності майбутніх фахівців.
 3. Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти.
 4. Упровадження інноваційних моделей професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти.
 5. Забезпечення якості надання освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної) освіти в рамках розвитку державно-приватного партнерства.
 6. Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів - важливий фактор забезпечення якості вищої освіти.
 7. Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення.
 8. Створення сучасного електронного підручника (посібника).

 

Переможці конкурсів із тематичних номінацій нагороджуються золотими, срібними, бронзовими медалями та дипломами.  

Умови участі. Робота подається в друкованому зшитому вигляді державною мовою, обсяг роботи – до 20 сторінок, а також додатки, які підшиваються до роботи. Розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12  кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0. Перша сторінка роботи – це лист на участь у конкурсі, в якому вказується назва номінації відповідно до інформаційного листа про конкурси та повна назва Учасника, що подає матеріали. Роботи, подані на конкурс, не повертаються. Оцінка якості конкурсних робіт не підлягає оскарженню. Оргкомітет розглядатиме лише роботи, оформлені відповідно до вимог і подані в зазначений термін. Учасник колективного стенду подає тільки одну роботу в одній із 8-ми тематичних номінацій.

Для участі в номінації «Створення сучасного електронного підручника (посібника)» подаються електронні підручники (посібники), які повинні відповідати вимогам, встановленим Положенням про електронний підручник (посібник), що пройшло громадське обговорення та наразі проходить процедуру затвердження.Для ознайомлення з проектом Положення звертайтеся в Оргкомітет виставки (Компанія «Виставковий Світ», тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07, тел.моб.: +38 067 656-51-89; е-mail: expo [at] vsvit.com.ua

).  Подаються супровідний лист, анотація та підручник (посібник) на електронних носіях. Анотація подається українською мовою, обсягом до 5 сторінок, розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12  кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0. Електронні підручники (посібники), які не відповідають вимогам, встановленим Положенням про електронний підручник (посібник), не розглядатимуться. Автори електронних підручників - переможці номінації удостоюються Почесного диплома.

Конкурсні роботи презентуються на стенді учасника виставки.

Нагородження переможців конкурсів відбудеться під час проведення виставки в концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва.Інформація про переможців буде розміщена на офіційному сайті виставки, а також у Всеукраїнському громадсько-політичному тижневику «Освіта».

 

Запрошуємо навчальні заклади області взяти участь   виставці на колективному стенді Черкаської області

 

Учасники виставки, які бажають взяти участь у конкурсі з номінацій, подають до 18 вересня 2018 року (для участі в номінації «Створення сучасного електронного підручника (посібника)» - до 11.09.2018!!!) відповідну роботу у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», каб.206.

Заявку на участь у виставці (конкурсі чи акредитації) надсилати до 01.09.18 на електронну пошту: pm2015 [at] ukr.net

 

І.У заявці указати такі дані (українською та англійською мовами!):

 1. Повна назва закладу (за печаткою).
 2. Поштова адреса.
 3. Телефони.
 4. Електронна адреса.
 5. Сайт (якщо є).
 6. Прізвище, ім’я, по батькові директора. Контактні телефони.
 7. Інформація про заклад (4 – 5 речень).
 8. Номінація, в якій бажаєте взяти участь (для конкурсної форми участі).

(*Приклад  заявки див. Додаток 2.)

ІІ.Подати інформацію про платника за участь у виставці (для конкурсної форми участі):

а)  по перерахунку:

 1. Повна назва закладу.
 2. Адреса закладу.
 3. ПІБ головного бухгалтера, контактні телефони.
 4. Банківські реквізити закладу (№ рахунку, назва банку, МФО банку, ЄДРПОУ).

б) оплата готівкою (за власні або спонсорські кошти):

 1. ПІБ особи-платника, контакти.
 2. Ідентифікаційний номер
 3. Паспортні дані.

(*Приклад інформації див. Додаток 3)

Довідки за тел. (0472) 64-95-22, 097-8194178 Назаренко Галина Анатоліївна,

64-41-07, 067-2522218 Підоплічко Марина Дмитрівна.

 

 

Ректор                                                                                             Н.М.Чепурна

 

 

Підоплічко М.Д. (0472) 644107

 

 

Додаток 1

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО КАТАЛОГУ ВИСТАВКИ

 

 1. ГІМНАЗІЯ № 59 ІМЕНІ О.М. БОЙЧЕНКА М. КИЄВА

Адреса: вул. Велика Китаївська, 85, м. Київ, 03028, Україна

Тел.: +38 044 525-21-38

Факс: +38 044 525-21-38

E-mail: gymnasium59 [at] ukr.net

Http://www.gymnasium59.org.ua/

Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва – це навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відповідно до профілю, головним завданням якого є розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань.

Структура гімназії: І ступінь – 1-4 класи, ІІ ступінь – 5-9 класи; ІІІ ступінь – 10-11 класи (профілі навчання: математичний, іноземної філології).

            У гімназії працюють 10 гуртків, 4 спортивні секції та 6 дитячих творчих об’єднань. Серед них зразкові художні колективи: естрадно-циркова студія «Арлекіно», ансамбль народного танцю «Усмішка сонця».

 

KYIVBOYCHENKOGYMNASIUM № 59

Address: 85 Velyka Kytayivska St., Kyiv, 03028, Ukraine

Tel.: +38 044 525-21-38

Fax: +38 044 525-53-30

E-mail: gymnasium59 [at] ukr.net

Http://www.gymnasium59.org.ua/

Kyiv Boychenko Gymnasium № 59 is an educational establishment of I-III levels with advanced study of certain subjects according to the profile aimed at the development of the student’s personality, abilities and talents.

Gymnasium structure: I level - classes 1-4, II level - classes 5-9, III level - classes 10-11 (the profiles of study: Mathematics, foreign languages).

There are 10 circles, 4 sports sections and 6 children’s creative unions in the gymnasium. An exemplary variety and circus studio “Arlekino” and a folk dance ensemble “The Smile of the Sun” are among them.

 

 

 1. СМІЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 7 СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса:  вул. Б. Хмельницького, 51 а, м. Сміла, Черкаська область, 20706, Україна

Тел.: +38 04733 3-63-98

E-mail: school7knj [at] ukr.net

Http://www.smela-school7.ucoz.ru

Директор: Ярошик Лариса Іванівна

Школа – експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня. Метою закладу є створення конкурентоспроможного, динамічного, здатного до постійного оновлення освітнього середовища.

Гармонійно поєднуючи традиційні та інноваційні методики навчання i виховання, школа надає ґрунтовні знання, виховує духовно багату, фізично здорову, творчу особистість, здатну визначити своє місце в сучасному cycпільстві.

Кожен член педагогічного колективу успішно формує власний творчий потенціал, має навички дослідницької, експериментальної діяльності, активно творить сучасний навчально-виховний процес.

 

SMILASECONDARYSCHOOL №7 OF SMILA СITYCOUNCILCHERKASSYREGION

Address: B.Khmelnitsky Str., 51, Smila, Cherkassy region, 20706

Тel.: +38 04733 3-63-98,

Е-mail: school7knj [at] ukr.net

Http://www.smela-school7.ucoz.ru

Headmaster: Larissa Yaroshik

The school is an experimental ground of the all-Ukrainian level. The aim of the institution is to create a competitive, dynamic, and capable of continuous updating of the educational environment.

 Harmoniously combining traditional and innovative teaching and educative methods, the school provides a substantial   knowledge and brings up a creative person, rich spiritually, physically healthy, and able to take his own place in a modern society.

Each member of the teaching stuff successfully forms his own creativity, has the skills of research and experimental work and provides a modern educational process.

 

Додаток 2

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ПРО ПЛАТНИКА ЗА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ

 

 1. 1.      Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області

Адреса: вул. Байди Вишневецького, 58 , м. Черкаси, 18000 Україна

Тел.: (0472)-37-20-87

Директор: Ткаченко Тетяна Єгорівна, т.м. 063*****48, 066*****58

Головний бухгалтер Зенова Ірина Вадимівна (0472)37-50-38

р/р 354********39 УДКСУ у Черкаській області

МФО854018

код ОКПО25728487

 

 1. 2.      Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської  міської ради Черкаської області

Поштова адреса:  м. Сміла, вул. Леніна, 66, Черкаська обл., 20700

Телефони  (04733) 4-10-60, (04733) 4-24-04

Директор: Гайдай Інна Борисівна

Оплата готівкою.

Платник: Марунич Михайло Олександрович, голова батьківського комітету,

тел. (067)9540636

Ідентифікаційний номер 28******74

Паспортні дані серія НС №70***2 виданий Смілянським МРВ УМВС України в Черкаській області 13.12.1991

 

 

 

Прикріплені файли: 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове