Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

ROBOTICA 2018

12-13 травня 2018 року у Нацiональному комплексі "Експоцентр України" ВДНГ у м. Києві відбувся Х Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2018!

Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують перемоги інтелекту та креативності.

Цього року на фестивалі було понад 3 тисячі учасників, що склали близько 500 різних команд. Вони змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», Всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO та WROWeDo 2.0. Також під час проведення фестивалю були представлені Архітектурний конкурс, майстер-класи, наукові ярмарки та тренінги з робототехніки.

Представниками з Черкаської області були команди:

  1. Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніського району.
  2. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.
  3. Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради.
  4. Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради.
  5. Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.
  6. Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської районної ради.
  7. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради.

Вітаємо з перемогами учасників Черкаської області, а саме:

  • учень Сигнаївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мартинюк Олесь здобув 1 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування»,
  • учень Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павлов Владислав посів 2 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування»,
  • учень Черкаської гімназії №9 імені О. М Луценка Єгор Білокінь здобув 3 місце в категорії «Слалом. Швидкісний. Спеціальний».

Також вітаємо команду Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради BrainsOn з перемогою в номінації «Дизайн робота» в категорії «WRO. WeDo 2.0».

Бажаємо учасникам олімпіади натхення та нових успіхів!

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове