Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

День Європи для школярів Канівщини

    18-19 травня 2018 року в Україні відзначали День Європи. Учнівська молодь Канівщини також долучилася до проведення святкових заходів на європейську тематику. У цей день у закладах освіти були проведені загальношкільні лінійки «Європейський Союз і Україна», бесіди «Європа - наш спільний дім», «Перспективи вступу України до ЄС», години класного керівника «Історія Євросоюзу», «Знай про Європу більше», вікторину «Країнами Європи», уроки-конференції «Подорож до англомовних країн».

   Учні брали участь у виставці малюнків  «Україна – держава європейська». Бібліотекарями шкіл створені виставки «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє», виховні заходи «Європа – наш спільний дім! Європа – колиска усіх країн». Також було проведено загальношкільні конкурси: «Страви європейської кухні», де між класами проводився конкурс на краще представлення вареників, дерунів, піци, пельменів. Із учнями проведено заочні комп’ютерні ігри-подорожі «Мандруємо Європейськими країнами».

Особлива увага надавалася інформаційно-роз’яснювальній роботі Дня Європи в Україні. Випущено інформаційні бюлетені, де розміщені повідомлення про відзначення Дня Європи та стан і перспективи відносин між Україною та ЄС. Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове