Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Шкільний курс робототехніки

29 травня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар-тренінг "Особливості впровадження шкільного курсу робототехніки" для вчителів 25 навчальних закладів області, в яких діє обласна програма "Організаційно-педагогічні умови використання робототехніки "LEGO" для розвитку обдарованих дітей".

Розпочала роботу заходу ректор інституту Чепурна Наталія Миколаївна, яка наголосила про важливість впровадження робототехніки в навчальний процес та про взаємозв’язок робототехніки з іншими шкільними дисциплінами.

Продовжила роботу семінару Задорожна Оксана Володимирівна, викладач кафедри фізико-математичних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету, яка зазначила особливості програми курсу за вибором " Робототехніка" 8-9 кл, яка має гриф МОНУ від 20.03.18, а також розповіла про особливості функціонування Центру робототехніки Льотної академії НАУ.

Твердюк Ірина Юріївна, учитель Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, розповіла про досвід впровадження робототехніки в молодшій та середній школі.

Василюк Анатолій Дмитрович, викладач робототехніки ТОВ "Інноваційні освітні рішення" та творчої студії "Винахідник", зазначив широкі методичні можливості "Шкільного курсу робототехніки" для розвитку креативної учнівської молоді та провів тренінг з використанням навчально-методичних розробок у навчально-виховному процесі школи.

     По завершенню семінару-тренінгу його учасники отримали сертифікати від ТОВ «Інноваційні освітні рішення» та комплектметодичних розробок для подальшого впровадження в навчальний процес закладів освіти.

Додатково:

Педагоги області, які зацікавилися розвитком робототехніки можуть відвідати тренінги Літньої школи професійного розвитку (http://oipopp.ed-sp.net/node/25619 ), зокрема:

Тренінг №30 «Використання робототехніки у вивченні фізики» (основи програмування, конструювання, інформатики та фізики)

Тренінг №31 «Робототехніка в початковій школі»

 

 

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове