Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

FIRST LEGO League Estonian Open International в м.Таллін

6-8 червня в м. Таллін, Естонія, відбувся Відкритий Міжнародний фестиваль з робототехніки «FIRST LEGO League». Приємно, що 2 команди Черкаської області представляли Україну на даному заході, а саме: «BrainsOn» Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату  І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради та  «ZOLOWIZARDS» Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради, які успішно взяли участь у масштабному фестивалі та проявили свої таланти.

В даному заході взяли участь 98 команд FIRST LEGO League з 50-ти країн світу! Японія, Китай, Іспанія, Бразилія, Україна, Німеччина, Філіппіни, Малайзія, Австралія, Угорщина, Фінляндія, Норвегія, Італія, Англія, Бельгія, США… цей список можна продовжувати довго.

Та головне, що серед усіх країн Україна представила себе достойно, обидві команди показали хороший результат в Грі роботів – 30 місце «BrainsOn» та 63 «ZOLOWIZARDS»; представили свої проекти, які високо оцінили судді – команда «BrainsOn» потрапила в ТОП-10 в номінації «Проект»; злагоджено в команді дотримувалися Основних Цінностей, познайомилися з учасниками інших команд та обмінялися досвідом роботи в команді, створенням роботів та щирою відкритістю одне до одного.

Вітаємо наші команди та бажаємо подальших успіхів в галузі робототехніки.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове