Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся веб-практикум «Методика аналізу потреб дитини: позитивний підхід до роботи з дитиною та сім’єю»

26 квітня 2018 року в онлайн-режимі відбувся веб-практикум «Методика аналізу потреб дитини: позитивний підхід до роботи з дитиною та сім’єю». Практикум розроблено за матеріалами Програми “Індивідуальний план роботи з дитиною та родиною”. Організатор вебінару — обласний центр практичної психології і соціальної роботи (далі — ОЦППСР) комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Сертифікований тренер Програми “Індивідуальний план роботи з дитиною та родиною” та ведуча веб-практикуму – Войцях Тетяна Володимирівна, завідувач ОЦППСР.

Понад 50 осіб фахівців (практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти усіх типів, методисти з психологічної служби, керівники та працівники центрів психологічної служби системи освіти), які узяли участь у веб-практикумі «Методика аналізу потреб дитини: позитивний підхід до роботи з дитиною та сім’єю» ознайомилися з основами позитивного підходу в професійній діяльності фахівця закладу чи установи освіти, практично опрацювали методику аналізу індивідуальних потреб дитини та отримали рекомендації від тренера щодо особливостей її застосування в роботі з учнями, батьками і педагогами.

Активність учасників під час веб-практикуму та зворотній зв'язок у чаті свідчать про актуальність і важливість впровадження принципів і методів позитивного підходу в професійну діяльність працівника сучасної системи освіти.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове