Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Замовлення на курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів освіти Черкаської області на 2019 рік

Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» приступив до розробки плану-графіка підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів освіти Черкаської області на 2019 рік.

Просимо з’ясувати потреби закладів і установ освіти вашого району, міста, громади в необхідності підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів у наступному році і надіслати замовлення до 28 жовтня 2018 року згідно додатків 1, 2, 3.

Додатки заповнювати ОКРЕМИМИ документами (електронними файлами) згідно форм навчання: стаціонар, очно-дистанційна форма навчання, заочна форма навчання).

Замовлення від шкіл-інтернатів та позашкільних установ освіти обласного підпорядкування додати окремими документами, завіреними керівництвом даних установ.

Пропозиції на виїзні очно-дистанційні курси подаються окремим листом-замовленням зі списком майбутніх слухачів (група не менше 25осіб). Можливість проведення виїзних очно-дистанційних курсів буде розглянута адміністрацією інституту.

Просимо перенаправити даний лист закладам загальної середньої освіти, закладам дошкільної освіти та позашкільним навчальним закладам органів місцевого самоврядування аби вони теж могли оформити замовлення на підвищення кваліфікації своїх педпрацівників.

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

Очно-заочна форма навчання передбачається лише для педагогів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (училища, коледжі тощо) та працівників установ і відомств, заклади яких не підпорядковуються Міністерству освіти і науки, а також для педагогів, які проживають у інших областях України. Для таких педпрацівників навчання здійснюється на платній основі при наявності клопотання та гарантійного листа про оплату наданих послуг.

Прийом на заочну форму навчання педагогічних працівників ЗЗСО області дозволяється лише тим педагогам, яким за станом здоров’я не рекомендується працювати з комп’ютерною технікою. Зарахування їх на навчання здійснюється на підставі відповідної медичної довідки та клопотання від відділу освіти.

 

Замовлення на проходження курсів підвищення кваліфікації у 2019 році на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» оформляється у форматі А4, альбомний варіант, розмір шрифта 12, на першій сторінці – бланк установи, яка направляє замовлення.

Всі замовлення мають бути завірені печаттю та підписами керівників органу управління освітою та методичної служби. Згідно даних замовлень будуть укладені договори про надання інститутом освітніх послуг щодо підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів освіти

 

Сформоване замовлення надсилати за адресою: 18003, м.Черкаси, вул. Бидгощська, 38/1, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кабінет № 211.

Та на електронну адресу: oipopp [at] ukr.net

з поміткою – для Окорокової Н.М.

Телефон для довідок: (0472) 64 05 90 (переключити на 211 кабінет).

 

Прохання подати замовлення вчасно (з урахуванням проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками до кінця 2018 року), аби працівників підпорядкованих вам навчальних закладів було включено до плану курсової підготовки на 2019 рік і він виконувався відповідно заявленої потреби.

 

 

Ректор                                                                                           Н.М. Чепурна

 

 

 

Окорокова Н.М.

64 05 90

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове