Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Проект "Іntel®Навчання для майбутнього» в Черкаській області

Всесвітня благодійна програма "Іntel® Teach to the Future" передбачає навчання вчителів комплексному використанню інноваційних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі заради підвищення якості навчання й підготовки учнів до економіки знань і надання їм навичок XXI століття.

Курс практичного навчання по застосуванню комп'ютерних технологій адаптований до реалій і потреб різних країн і регіонів.

Програма "Іntel® Teach to the Future" є найбільшою у світі благодійною програмою для вчителів і нині здійснюється в 37 країнах світу.

Проект "Іntel®Навчання для майбутнього» в Черкаській області започаткований у 2004 році.  В області пройшло навчання 2579 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Створено творчу групу вчителів математики з питань використання проектно-дослідницьких технологій в навчальному процесі.

Координатор програми у Черкаській області:

 

 

 

Фурнік Ігор Василльович

Черкаський ОІПОПП

Зав лабораторією-центром інформаційних технологій

64-24-39

cnitck [at] ukr.net

 

 

 

 

 

 

Програма «Партнерство в навчанні» має на меті допомогти освітянам та школярам реалізувати свій потенціал повною мірою шляхом сприяння доступу до найсучасніших інформаційних технологій та проведення семінарів та тренінгів щодо володіння й розвитку навичок із застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

В Україні програму «Партнерство в навчанні» було започатковано у 2003 році. Міністерство освіти і науки України та Корпорація Microsoft підписали Меморандум про взаєморозуміння 20 травня 2008 року в якому домовились про співробітництво щодо розвитку освіти та науки в Україні та співпрацю в реалізації програми «Партнерство в навчанні» зокрема.

В Черкаській області Програма діє із 2006 року. За Програмою пройшли навчання всі методисти і викладачі Черкаського ОІПОПП, керівники районних/міських  методичних об’єднань вчителів інформатики.

 

 

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове