Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Абітурієнти-лідери ЗНО-2009

Категорія: 

Випускники, які отримали 200 балів з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року

 

ПІБ випускників

Предмет тестування

 

Назва навчального закладу

1

Шмідт

Аліна

Олександрівна

математика

Христинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім.О.Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області

2

Жупинас

Аліна

Валеріївна

біологія

Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Черкаської районної ради Черкаської області

3

Сорока

Микола

Олександрович

математика

Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Чигиринської районної ради Черкаської області

4

Супрун

Юлія

Григорівна

українська мова та література

Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Чорнобаївської районної ради Черкаської області

географія

5

Карпенко

Анастасія

Андріївна

історія України

Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-IІІ ст. № 3 - колегіум” Смілянської міської ради Черкаської області

6

Сабадашина

Юлія

Василівна

українська мова та література

Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія ім.В.Т.Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області

7

Ярмоленко

Євген

Сергійович

історія України

 

Смілянський природничо - математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

математика

8

Скирда

Сергій

Геннадійович

математика

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

9

Кумечко

Антон

Вікторович

математика

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

10

Балицький

Ярослав Володимирович

українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

математика

11

Жгир

Лідія

Анатоліївна

українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 Черкаської міської ради Черкаської області

12

Юхта

Олексій І

горевич

математика

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

13

Єременко

Анастасія

Олегівна

українська мова та література

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

14

Бараненко

Іван

Юрійович

історія

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської радиЧеркаської області

15

Нікіфорова

Аліна

Вячеславівна

українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 Черкаської міської ради Черкаської області

хімія

16

Тищенко

Марина

Володимирівна

географія

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. № 32 Черкаської міської ради Черкаської області

17

Чечоткіна

Світлана

Геннадіївна

українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

18

Супруненко

Дар’я

Олександрівна

українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

математика

19

Кушилун

Олександр Олександрович

українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове