Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Абітурієнти-лідери ЗНО-2010

Категорія: 

 

Абітурієнти-лідери ЗНО-2010

 

ПІБ

Предмет

Навчальний заклад

1

Ситковецька Ірина Володимирівна

українська мова та література

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області

історія України

2

Іванюта Інна Вікторівна

історія України

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області

3

Семененко Андрій Сергійович

українська мова та література

Уманська міська гімназія Уманської міської ради Черкаської області

4

Процик Катерина Валеріївна

українська мова та література

Гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області

5

Махаринець Сергій Васильович

біологія

Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

6

Ярощук Олександр Володимирович

історія України

Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради Черкаської області

7

Руденко Олександра Геннадіївна

українська мова та література

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Смілянської міської ради Черкаської області

8

Комнатний Микола Олександрович

математика

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області

9

Давиденко Володимир Олексійович

математика

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області

10

Бардадим Іван Володимирович

математика

Смілянський природничо – математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

11

Супіна Олександра Сергіївна

математика

Смілянський природничо – математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

12

Ткаченко Олексій Федорович

 

математика

Смілянський природничо – математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

13

Старовойтова Валерія Олександрівна

математика

Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області

14

Лисенко Ірина Костянтинівна

українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області

15

Кулинич Ольга Віталіївна

математика

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

16

Леус Артем Васильович

хімія

Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області

17

Шарабурова Катерина Ігорівна

географія

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

18

Щербаков Максим Якович

історія України

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

19

Поліщук Євгеній Юрійович

математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

20

Клим’юк Ігор Юрійович

математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

21

Заставенко Анна Анатоліївна

математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

22

Колодич Анна Євгеніївна

українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

23

Швець Ростислав Анатолійович

фізика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

24

Підласа Роксолана Андріївна

українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

25

Пустовіт Дмитро Юрійович

біологія

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

26

Береза Алла Григорівна

українська мова та література

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

27

Хорват Христина

Олександрівна

українська мова та література

Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради Черкаської області

28

Саранча Наталія Юріївна

історія України

Випускник минулих років

 

 

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове