Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Леся Українка

Леся Українка

Леся Українка – геніальна донька українського народу

Цей комплект ресурсів(розробки уроків та виховних заходів) містить інформацію про життя Лесі Українки, про історію написання драматичних поем «Бояриня», «Одержима», опис роботи над змістом та образами творів. Цифровий ресурс з української мови містить матеріал для повторення теоретичних відомостей про просте ускладнене речення. Мовний матеріал для вправ підібраний із творів Лесі Українки – «Бояриня», «Одержима», «Давня казка»
Тип ресурсу: 
електронний посібник

Леся Українка

Цифровий ресурс до вивчення творчості Лесі Українки включає відомості про роль родини, оточення та самоосвіти у формуванні світобачення поетеси. Фольклорно-міфологічна основа сюжету драми-феєрії Лесі Українки „Лісова пісня”, Неоромантизм як основа естетичної позиції Лесі Українки, Природа і людина в драмі-феєрії Лесі Українки „Лісова пісня”
Тип ресурсу: 
Презентації, відеоролики

Леся Українка

Презентація розповідає про життєвий подвиг і творчий шлях письменниці, знайомить із світом її захоплень, колом спілкування, місцями перебування, рисами характеру та уподобаннями. Робота ставить за мету виховати любов до справжнього мистецтва і видатних людей України, поглибити вивчене про біографію письменниці. Використовуючи дану презентацію та біографічну довідку, вчитель може самостійно вибрати тип уроку та побудувати його за власним бажанням. Презентацію можна використовувати для проведення уроків української літератури вчителями української мови та літератури, учням під час вивчення біографії письменника, його творчості та при підготовці до ЗНО
Тип ресурсу: 
Презентація

Життєвий і творчий шлях Лесі Українки

Містить інформацію про біографію та творчість Л.Українки
Тип ресурсу: 
Презентація

Життєвий і творчий шлях Л.Українки

Література наприкінці XIX- на початку XX століття
Тип ресурсу: 
Презентація

«Лісова пісня» Лесі Українки

Ресурс допомагає розкрити зміст твору, його джерела, проблематику
Тип ресурсу: 
Презентація, розробка уроку

Леся Українка – геніальна донька українського народу

Презентація допомагає розкрити цікаві сторінки біографії Лесі Українки
Тип ресурсу: 
Презентація

Родинне життя Лариси Петрівни Косач

Життя і творчість геніальної дочки українського народу. Родинне життя Лесі Українки, його вплив на формування світогляду поетеси.
Тип ресурсу: 
Презентація

Культурне оточення Лесі Українки

Життя і творчість геніальної дочки українського народу. Роль культурного оточення на формування світогляду поетеси. Уривок з фільму про будинок М. Лисенка, фото М. Старицького
Тип ресурсу: 
Презентація, аудіо-відео файли

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове