Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Конференції, семінари, конкурси, олімпіади

Конференції, семінари, конкурси, олімпіади

МАТЕРІАЛИ УЧИТЕЛІВ-СЛОВЕСНИКІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «НА КРАЩИЙ ЕОР 2020»

На сайті спільноти «Дивослово» учителів української мови і літератури (http://divoslovo.klasna.com/uk/news-171-11475/) розміщено матеріали про участь учителів області у конкурсі  на кращу колекцію цифрових ресурсів та протокол відбору матеріалів конкурсу «На кращий ЕОР 2020» (українська мова і література).

ЧЛЕНИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ РОЗРОБЛЯЛИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК «СВІТ ФАНТАСТИЧНОЇ ПРОЗИ»

28 січня  2020  року на базі  КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР»  відбулося засідання обласної творчої групи із  розробки навчально-методичного посібника «Світ фантастичної прози».

Члени творчої групи розглянули такі питання:

- інкультурація учнів у процесі компетентнісного навчання української літератури;

- усвідомлення важливості читання як чинника власного становлення й соціалізації, здатності до саморозвитку й самонавчання;

ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ ЧЕРКАЩИНИ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ХУДОЖНЬОГО СПАДКУ КОБЗАРЯ ТА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СВОЄЇ ТВОРЧОСТІ ПІД ЧАС ІІІ ЕТАПУ X (ЮВІЛЕЙНОГО) МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

30 листопада 2019 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулися урочистості з нагоди проведення ІІІ етапу X (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Без сумніву, це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків. Конкурс дає можливість молоді ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості. Захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

ВІДБУВСЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ»

До Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  слухачі курсів підвищення кваліфікації учителів та працівники інституту взяли участь у написанні диктанту на підтримку щорічної акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Плекаймо паростки таланту!

Посібник розроблений відповідно до вимог Державного стандарту й рекомендований для підготовки молоді до змагань творчого спрямування, зокрема Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Тут викладені окремі методичні рекомендації для вчителів-словесників та практичні поради для учнів і студентів щодо написання твору. Посібник містить п᾿ять розділів: «Нормативні документи», «Як виявити творчу особистість?» «Твір як форма реалізації літературного таланту», «Орієнтовні варіанти завдань обласного і всеукраїнського етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та «Зразки творчих робіт». Для учнів, студентів, учителів, усіх, хто цікавиться мовою і літературою.
Тип ресурсу: 
методичний посібник
Рік видання: 
2019

Відбулася інтернет-конференція «Актуальні проблеми підручникотворення мовно-літературної освітньої галузі: історія, теорія та інновації»

Першого березня 2019 року відповідно до плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася інтернет-конференція  «Актуальні проблеми підручникотворення мовно-літературної освітньої галузі: історія, теорія та інновації».

До участі в Інтернет-конференції були запрошені педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної теми.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове