Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Міжнародний природничий конкурс «Колосок»

Міжнародний природничий конкурс «Колосок»

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

30 листопада 2017 року відбудеться Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок». 

Всеукраїнський Інтернет конкурс „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”

З метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів та сприяння їхньому професійному розвитку Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та Оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” проводять Всеукраїнський Інтернет конкурс „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”.

II етап конкурсу „КОЛОСОК весняний-2017”

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2016 №1/9-268 „Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2015/2016 н. р.” II етап конкурсу „КОЛОСОК весняний-2017” відбудеться 28 квітня 2017 року. До конкурсу запрошуються учні 1-11 класів.

           Спеціальні теми конкурсу: „Атмосфера і людина” („Повітря” – для початкової школи); „Малеча Сонячної системи”; „Географія у числах” („Моя велика Україна” – для початкової школи).

Про ресурси Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» для викладання фізики

Нові навчальна програма з фізики для учнів 7-9 класів передбачають формування вмінь учнів здобувати інформацію під час планування, проведення і аналізу результатів виконання проекту. Більшість проектів, запропонованих для учнів 7-х класів, є суто інформаційними.

Про ресурси Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК»

На виконання листа МОН України від 1/9-380 від 10.08.2015 „Щодо методичних рекомендацій для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів” надсилаємо каталог матеріалів на допомогу учителям, які викладають предмет „Природознавство” у початковій школі та учителям біології, що викладають у 7-х класах. У каталозі також зазначені матеріали для уроків природознавства у 1-3-х класах (додаток 1, 2).

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове