Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

До дня Європи

До дня Європи

Святкування дня Європи у навчальних закладах Черкаської області, 2016 рік

У 2016 році День Європи в Україні припадає на 21 травня. 

    З метою  забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії  європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом в навчальних закладах області проведені до  Дня Європи  наступні заходи:

Про відзначення у 2016 році Дня Європи

Згідно Указу Президента України від 19.04.2003 № 339/2003 „Про День Європи” та з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом пропонуємо навчальним закладам області до 21 травня 2016 року провести заходи до Дня Європи.
Інформаційні матеріали та методичні рекомендації розміщені  у рубриці «Центр економічної освіти та євроінтеграції».

День Європи в Україні

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

День Європи у Городищенському районі

Городищенський економічний ліцей долучилася до відзначення Дня Європи - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього. Було цікаво, весело, пізнавально: у 10 класах проведено Євро-вікторину, Євро-бінго, гру «Подорож по країнах Європейського союзу».  Воськмикласники  взяли участь у заході на тему  «Європа – наш спільний дім» - і це неповний перелік наших активностей!

По всіх класах відбулися виховні години, круглі столи, презентації, - присвячені висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі. У бібліотеці ліцею організовано тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції з питань діяльності ЄС та відзначення Дня Європи.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

Впевнені, що прагнути до єдиної європейської сім’ї й будувати Європу в Україні можна одночасно, і ми вже робимо це у нашому ліцеї. Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!


День Європи в м.Умань

Традиційно кожного року в травні місяці в Україні проходить «День Європи». Цього року він відбувся 16 травня. В Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 9 Уманської міської ради було проведено ряд заходів під керівництвом вчителя географії Латуринської Наталії Йосипівни.

Учні 6-х класів виготовили прапори країн Європи. В 7-х класах на уроці географії під час вивчення теми «Політична карта Євразії» учні познайомились з країнами Європи та зробили висновки про значення для України звʼязків з цими державами, бо «Ми – європейці».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове