Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Положення про конкурси

Положення про конкурси

Запрошуємо до участі у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Шановні колеги!

 

         Міністерство освіти і науки України повідомляє, що громадська спілка «Освіторія» вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить цього року конкурс Global Teacher Prize Ukraine. Відомий як Нобелівська премія для освітян. Метою конкурсу є відзначення досягнення вчителів, які зробили вагомий внесок у професію.

ІIІ МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ І МИСТЕЦЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Умови проведення в 2018 році ІIІ МІЖНАРОДНОГО МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ І МИСТЕЦЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО
Спеціальна тема Конкурсу в 2018 році – «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу: історія/пам'ять родини – історія/пам'ять країни».

Про проведення Міжнародного конкурсу "Уроки війни та голокосту - уроки толерантності"

ХV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ, ВЧИТЕЛІВ, СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ «УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ» 

Учасниками конкурсу можуть бути представники України та інших країн: - учні 8−11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв; - вчителі загальноосвітніх навчальних закладів; - класні керівники та організатори виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів; - студенти та аспіранти. 

Про проведення VІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень»

Інформуємо, що з метою виконання нового закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII, який визначає фундаментально новий підхід до розвитку вчителя та його педагогічної свободи, зокрема, формулює нові засади підвищення кваліфікації вчителів, Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України оголошує проведення VI-го Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень».

Про підсумки 5 та проведення 6 Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»

У грудні 2016-березні 2017  р. було проведено п᾿ятий Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти. Конкурс було проведено у два тури: І тур відбувся 17 грудня 2016 р., ІІ тур – 11 лютого 2017 р.

Про проведення конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2018»

Інформуємо, що громадська організація «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНЕТ» проводить конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, віком від 15 до 20 років.

Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Про Всеукраїнський навчально-дослідницький конкурс для закладів освіти «Digital measurements 2018»

Повідомляємо про оголошення Всеукраїнського навчально-дослідницького конкурсу для закладів освіти «Digital measurements 2018» (далі – Конкурс), організаторами якого є ТОВ «БМС ТЕХНО» у співпраці з НЦ «Мала Академія наук України», ВГО «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти − XXI», Закарпатським відділенням Українського фізичного товариства, Ужгородським національним університетом, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, хіміків, математиків імені професора М. Й. Ядренка, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, біологів, фізиків у 2017/2018 навчальному році

Наказ МОН України від 13.10.2017 № 1376 "Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, хіміків, математиків імені професора М. Й. Ядренка, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, біологів, фізиків у 2017/2018 навчальному році"

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове