Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Положення про конкурси

Положення про конкурси

Запрошуємо до участі у щорічній Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower»

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ  30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ІI Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»—2017 проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 року №1/9-636 «Про проведення І гри «Sunflower»—2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower»—2017».

         Із текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» http://gra-sunflower.com.ua/ у розділі «Правила та документи», а також на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Учнівські олімпіади та конкурси».  

Конкурс на написання методичних розробок щодо формування гендерної культури у учнів різного віку

Інститут проблем виховання НАПН України  спільно з Національною Радою жінок України оголошує конкурс на написання методичних розробок щодо формування гендерної культури у учнів різного віку, зниження рівня некритичного пийняття нав'язуваних стереотипами обмежень поведінки осіб будь-якої статі.

Про проведення конкурсу «Змагаймось за нове життя!»

ІІ Всеукраїнський (ХІІІ Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Щодо проведення ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць»

Відповідно до листа Міністерства освіти науки України від 17.11.16р. № 1/9-604 щодо проведення ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць» у вересні 2016 року- березні 2017 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, проводиться Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць» (умови додаються).

Просимо інформацію про проведення конкурсу довести до відома керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Додаткова інформація за телефонами у Києві: (044) 501-01-15, 400-43-01

 

Про обласний конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Черкаси та Черкаської області «Світ моїх прав»

Повідомляємо, що з метою підвищення рівня правових знань учнівської молоді дев᾿ятий рік поспіль Головним територіальним управлінням юстиції спільно з управлінням освіти і науки, управлінням у справах сім᾿ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, обласним центром соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді, Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області проводиться обласний конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Черкаси та Черкаської області «Світ моїх прав» (далі – Конкурс).

СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому конкурсі  з англійської мови в Україні.

За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове