Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Положення про конкурси

Положення про конкурси

Про проведення VІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень»

Інформуємо, що з метою виконання нового закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII, який визначає фундаментально новий підхід до розвитку вчителя та його педагогічної свободи, зокрема, формулює нові засади підвищення кваліфікації вчителів, Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України оголошує проведення VI-го Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень».

Про підсумки 5 та проведення 6 Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»

У грудні 2016-березні 2017  р. було проведено п᾿ятий Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти. Конкурс було проведено у два тури: І тур відбувся 17 грудня 2016 р., ІІ тур – 11 лютого 2017 р.

Про проведення конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2018»

Інформуємо, що громадська організація «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНЕТ» проводить конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, віком від 15 до 20 років.

Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Про Всеукраїнський навчально-дослідницький конкурс для закладів освіти «Digital measurements 2018»

Повідомляємо про оголошення Всеукраїнського навчально-дослідницького конкурсу для закладів освіти «Digital measurements 2018» (далі – Конкурс), організаторами якого є ТОВ «БМС ТЕХНО» у співпраці з НЦ «Мала Академія наук України», ВГО «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти − XXI», Закарпатським відділенням Українського фізичного товариства, Ужгородським національним університетом, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, хіміків, математиків імені професора М. Й. Ядренка, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, біологів, фізиків у 2017/2018 навчальному році

Наказ МОН України від 13.10.2017 № 1376 "Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, хіміків, математиків імені професора М. Й. Ядренка, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, біологів, фізиків у 2017/2018 навчальному році"

Про організацію ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.09.2017  № 2.2-2163 «Про організацію ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» та відповідно до Правил проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для   учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22.08.2013 №1228, зареєстрованих  у Міністерстві юстиції України 11.09.2013 за №1567/24099 повідомляємо,   що у 2017/2018 навчальному році з 29 до 31 березня 2018 року в м.

Запрошуємо до участі у щорічній Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower»

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ  30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ІI Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»—2017 проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 року №1/9-636 «Про проведення І гри «Sunflower»—2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower»—2017».

         Із текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» http://gra-sunflower.com.ua/ у розділі «Правила та документи», а також на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Учнівські олімпіади та конкурси».  

Конкурс на написання методичних розробок щодо формування гендерної культури у учнів різного віку

Інститут проблем виховання НАПН України  спільно з Національною Радою жінок України оголошує конкурс на написання методичних розробок щодо формування гендерної культури у учнів різного віку, зниження рівня некритичного пийняття нав'язуваних стереотипами обмежень поведінки осіб будь-якої статі.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове