Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Проекти

Проекти

Відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі у 2018-2019 навчальному році відповідно до нового Закону про освіту з 14 по 16 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Освітянська спільнота Єрківської об’єднаної територіальної громади долучилася до реалізації проекту «Медіація в навчальному закладі та громаді»

На базі Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Катеринопільського району відбувся черговий триденний навчальний тренінг за програмою спецкурсу «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

На Черкащині триває реалізація протиалкогольної програми «Сімейна розмова»

Впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів та їхніх батьків в Черкаській області розпочалося у 2015 році (наказ Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації «Про впровадження програми «Сімейна розмова» від 22.04.2015 № 71). У 2017-2018 н.р.

«Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»: продовжуємо навчання у проекті ЮНІСЕФ-НаУКМА

У поточному 2017 році комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» продовжена підготовка фахівців психологічної служби у рамках проекту ЮНІСЕФ-НаУКМА «Комплексна психосоціальна підтримка дітей, підлітків та сімей, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні».

Дисципліна без покарань: набуваємо практичних навичок

27-28 жовтня 2016 року у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся четвертий дводенний навчальний семінар-тренінг для учасників проекту «Підвищення кваліфікації психологів і соціальних педагогів, які працюють з дітьми, що переживають травму».

Підведені перші підсумки впровадження програми «Навчіть дитину захищатися»

У КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічний працівників Черкаської обласної ради» відбувся Круглий стіл з питання «Попередження сексуального насильства над дітьми старшого дошкільного віку: досвід та актуальні питання», участь у роботі якого взяли соціальні педагоги, практичні психологи, методисти з психологічної служби, завідувачі дошкільних навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад Черкаської області, а також представники відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській

Cтарт програми PRO FLE у Черкаській області

17 жовтня 2016 року у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочалося впровадження програми PRO FLE у дистанційну освіту вчителів французької мови області. Учасниками пілотної групи стали 5 педагогів: Мокрушина Тетяна Григорівна (Перша міська гімназія Черкаської міської ради), Баранова Леся Михайлівна (Корсунь-Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Корсунь-Шевч

Відбулась обласна науково-практична конференція «Дошкільна освіта Черкащини на шляху до сталого розвитку»

11 жовтня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулась обласна науково-практична конференція «Дошкільна освіта Черкащини на шляху до сталого розвитку».

Відкрила захід Н.М. Чепурна, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України.

На Черкащині продовжується реалізація програми «Сімейна розмова»

25-26 серпня 2016 року у КНЗ «Черкаській обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся другий навчальний семінар-тренінг «Особливості впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів та їх батьків» для виконавців програми, які долучаються до її реалізації у 2016-2017 н.р.

Дебатний форум за проектом "Враховуй різницю"

Команда учнів Черкаської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка,  у складі одинадцятикласників Неділі Віталія, Диченко Діани, Нянько Вікторії, взяла участь у навчальному дебатному  форумі за проектом «Враховуй різницю», що проходив 11-13 червня у м. Бердянську.  Для участі у форумі зібралось більше 100 учнів та вчителів - 24 команди шкіл з 10 областей України. Упродовж усіх днів роботи  молодь обговорювала актуальні соціальні питання та дебатувала на тему «Сьогодні в Україні потрібно обмежити свободу слова».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове