Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 № 1319 «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» 27 січня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»).

Відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 02.11.2016 № 1319 «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» 10 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»).

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Інтелект – один із найдорожчих ресурсів. Щоб пересвідчитися, наскільки цінним у сучасному світі є інтелект, варто переглянути інформацію про галузі економіки, що найбільш динамічно розвиваються: телекомунікації та Інтернет-проекти, фінансова галузь, високотехнологічне виробництво і ринок програмних продуктів. Навіть металургію, нафтопереробну та хімічну промисловість не можна уявити без сучасних технологій, і наукоємність цих галузей невпинно зростає.

Наказ МОН №1319 від 02.11.2016 "Про проведення всеукраїнського експерименту"

Наказ МОН №1319 від 02.11.2016 "Про проведення всеукраїнського експерименту за темою "Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті "Інтелект України" на базі загальноосвітніх навчальних закладів""

Список шкіл-учасників проекту "Інтелект України"

Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України» в Черкаській області

 

З 1 вересня в Черкаській області стартував Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України». На 2016-2017 н.р. в області відкрито  12 проектних класів з 10 міст і районів:

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове