Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

День Європи

День Європи

Перелік можливих заходів для відзначення Дня Європи у 2019 році

У відповідь на доручення Віце-прем’єр-міністра з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе від 04.01.2019 року №258/01/01-06 пропонуємо перелік можливих заходів для відзначення Дня Європи у 2019 році у навчальних закладах Черкаської області

Шкільна лінійка: «Україна – це Європа», «Моя батьківщина (район, місто, селище, село) – це Європа»

Бесіда з учнями: «Європа – наш спільний дім», «Я – європеєць», «Жити по-європейськи»

День Європи у Бузівській ОТГ

19 травня 2018 року в Бузівській об’єднаній територіальній громаді був проведений форум «Бузівська ОТГ – це Європа» та влаштований учнями школи масовий флеш-моб, щоб показати єдність української культури та європейських цінностей

День Європи для школярів Канівщини

    18-19 травня 2018 року в Україні відзначали День Європи. Учнівська молодь Канівщини також долучилася до проведення святкових заходів на європейську тематику. У цей день у закладах освіти були проведені загальношкільні лінійки «Європейський Союз і Україна», бесіди «Європа - наш спільний дім», «Перспективи вступу України до ЄС», години класного керівника «Історія Євросоюзу», «Знай про Європу більше», вікторину «Країнами Європи», уроки-конференції «Подорож до англомовних країн».

Про День Європи в Бубнівсько-Слобідському НВК Золотоніського району

З метою  формування  в учнів  власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС, підвищення  мотивації  до вивчення мов європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії в Бубнівсько – Слобідському НВК  проведені такі заходи:

День Європи у Золотоніській спеціалізованій школі №1

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Адже з 2003 року, враховуючи стратегічний курс України на зближення з країнами Європейського Союзу, відповідно до Указу Президента щорічно в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. В 2018 році День Європи в Україні припадає на 19 травня.

Про відзначення Дня Європи в Кам'янській загальноосвітній спеціалізованій школі І- ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам'янської міської ради

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування і розширення  європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшов тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.

Були проведені заходи:

-         Шкільна  лінійка “Відкрий Європу” (5-10 кл.);

– заочні подорожі “Мандруємо країнами Європи” (1-4 кл.);

-         Конкурс малюнків  серед учнів початкових класів

«Європа – це дім, де живем я і ти!»

Європейські дні у Богуславецькому НВК

Для поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшов тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.

День Європи у Драбівецькому навчально-виховному комплексі

Відповідно до Указу Президента України “Про День Європи” в нашому навчальному закладі відбулося ряд заходів для учнів різних вікових категорій. Спільні цінності, спільна історія всіх націй континенту, толерантність і взаємоповага – саме ці ідеї є провідними на шляху до об’єднаної Європи. Учні 1-4 класів мали змогу здійснити віртуальну екскурсію “Подорожуємо Європою”.

Про відзначення Дня Європи в Черкаському професійному автодорожному ліцеї

         18 травня 2018 року для учнів ліцею був проведений виховний захід на тему: «Україна в сузір'ї європейських країн», який підготували та провели керівник групи АСР-2-17 Вітько І.М. та практичний психолог Горбач О.С. Під час виховної години учні декламували вірші та підготовили історичні довідки про країни Європи. Переглянули відео-матеріали, побачивши визначні місця кожної з країн.

                

День Європи у Гладківщинському НВК

Європа - це континент різних культур,

релігійних та правових традицій,

але, водночас, спільних цінностей.

Ці цінності сприймає, а відтак

і захищає Європейський Союз.

Він заохочує співробітництво між

європейськими кордонами,

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове