Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Віртуальна приймальня

Просимо Ваші запитання підписувати Вашим власним ім'ям та прізвищем. Анонімні звернення не розглядаються.

CAPTCHA
Дане запитання має на меті визначити чи Ви є людиною з метою запобігання автоматизоаних відправок форми роботами.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Вертикальні вкладки

11.03.2018 14:13
Васильчик Леся Василівна
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як записатися на курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які набиратимуть 1 клас у 2018-2019 н.р. Я передивилася списки і не знайшла свого прізвища. Буду щиро вдячна за допомогу.
Відповідь:

Шановна Леся Василівно! Передивіться, будь ласка, ще раз тепер уже оновлені списки на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/node/24692. Якщо знову не знайдете себе, - зверніться у свій методичний кабінет, оскільки Ви не повідомили нам місце роботи.

 

06.03.2018 17:56
Яковенко Ірина Миколаївна
Хочемо висловити щиру подяку керівнику курсів підвищення кваліфікації для вчителів історії та правознавства (19.02. - 03.03.2018) Степановій Наталі Михайлівні. Курси були цікавими, змістовними, емоційно забарвленими. Всі учасники змогли розширити свій кругозір з питань сучасних підходів до організації навчально-виховного процесу, поділитися проблемами, обмінятися досвідом. Заняття були корисними та актуальними. Видно, що викладачі люблять свою роботу, намагаються зацікавити присутніх. Дякуємо за все!!!!!
26.02.2018 12:50
Савченко О.О., Супрун Н.І.
Дякуємо Черкашиній Т.В. за змістову підготовку та проведення науково-методичного семінару "Теоретичні й методичні засади педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект"! Приємно познайомитися з доробком Емми Піньковської.
22.02.2018 18:28
Фещенко Олена Володимирівна
Доброго дня! Хочу подякувати Тетяні Віторівні Черкашині за цікаві, змістовні семінари "Теоретичні й методичні засади педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект". Кожна лекція цікава і спонукає до дії. Обдумую всі свою життєві погляди по-новому. Щиро дякую за все!
22.02.2018 15:54
Лавриненко Алла Вікторівна, заступник директора, Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Щиро дякую Черкашиній Тетяні Вікторівні за цікавий та змістовний науково-методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Інтегративна характеристика культури думки, культури дій» який відбувся 21.02.2018 року.
19.02.2018 18:57
Тетяна Вікторівна
Скажіть будь-яка, я музичний керівник в дитячому садочку, чи можна танець назвати патріотичний танець. Чи, як мені пояснили, такого поняття не існує і потрібно говорити танець патріотичного спрямування.
Відповідь:

Шановна Тетяно Вікторівно, патріотичним краще назвати вчинок, який здійснила людина-патріот. А про танці більш коректно говорити "танець патріотичного спрямування" або "танець на патріотичну тематику".

14.02.2018 21:28
Микола Михайлів.
Прошу пояснити зміст п.6 ст.25 нового Закону України "Про освіту". Засновник закладу освіти зобов’язаний: забезпечити утримання та розвиток матеріально-технічної бази заснованого ним закладу освіти на рівні, достатньому для виконання вимог стандартів освіти та ліцензійних умов. Чому виникло це питання ? Тому що керівники вищої ланки вимагають від директорів закладів освіти аби ті шукали кошти для покриття дефіциту бюджету.
Відповідь:
Шановний п.Миколо!
Якщо Ви уважно ще раз прочитаєте наведену Вами статтю, то помітите дуже важливі для Вас слова: "Засновник закладу освіти зобов’язаний", "заснованого ним закладу". З'ясуйте, хто є засновником Вашого навчального закладу? Очевидно, районна (або міська) рада. Отже, в основному, це їхня зона відповідальності. Від Вас же, якщо Ви є директором закладу освіти, вимагаються Ваші менеджерські здібності й зусилля.
29.01.2018 09:22
Буга Л.П.
Спасибі організаторам віртуальної приймальні!
27.01.2018 18:40
Софіна Лариса
Добрий день. В яких групах в дитячому садочку є канікулярні тижні (тобто зменшене інтелектуальне навантаження), та в якому документі вони прописані. Мені сказали що вони тільки в середній та старшій групах.
Відповідь:

Доброго дня, дозвольте прояснити ситуацію. "Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, навчальний рік у ньому розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня. З 01 червня по 31 серпня триває літній оздоровчий період, під час якого освітня робота формується відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Орієнтовно, загальна тривалість канікул, під час яких заняття з вихованцями не проводяться, складає 115 днів: літні – 90 календарних днів, осінні – 5 календарних днів, зимові – 10 календарних днів, весняні – 10 календарних днів. У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота". Орієнтовна тривалість канікул зазначена у Інструктивно-методичних рекомендаціях «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році» Міністерства освіти і науки України, змін і поправок з того часу не видавалося. Щодо наявності канікул лише у старших та середніх групах, таких обмежень немає. 

З повагою Сіренко Алла й Ванько Ксенія

17.01.2018 21:04
Антощук Марина
Щиро дякуватиму за тлумачення питання щодо атестаціі педпрацівників. Працюю у школі з 1 вересня 2013 року. За пророблений час маю трьох призерів lll eтапу предметних олімпіад, активна у роботі методичноі служби закладу, учасник виставки ППД (маю сертифікат), друк у фахов. журналах. Чи можливо, бути проатестованим на відповідність категоріі "спеціаліст першоі категоріі" у 2018 році?.
Відповідь:

Шановна Марино!

Згідно пункту 4.7 Типового Положення про атестацію педагогічних працівників Ви можете бути проатестовані на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст І категорії" у 2018 році, якщо у 2018 році Ви підготували призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

З повагою, Р.М.Дзюбак, проректор з навчально-методичної роботи

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове