Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Віртуальна приймальня

Просимо Ваші запитання підписувати Вашим власним ім'ям та прізвищем. Анонімні звернення не розглядаються.

CAPTCHA
Дане запитання має на меті визначити чи Ви є людиною з метою запобігання автоматизоаних відправок форми роботами.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Вертикальні вкладки

11.01.2018 23:08
Оксана Миколаївна Поліщук
Доброго дня! Я з Кіровоградської області. Чи можу я пройти курси підвищення кваліфікації у ЧОІПОПП ЧОР? Якщо "так", що для цього потрібно?
Відповідь:

Доброго дня,  Оксано Миколаївно!  

Так,  Ви можете пройти курси підвищення кваліфікації у КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР", з умовами можна ознайомитися за посиланням: http://adc.ippro.com.ua/moodle/

09.11.2017 16:29
Волинець Валентина Іванівна
Хочу подякувати Ющенко Людмилі Олександрівні та Норкіній Олені Валеріївні за цікаві та змістовні лекції, які я мала можливість прослухати під час перебування на курсах підвищення кваліфікації.
02.11.2017 10:21
Валерія Ігорівна
Доброго дня. Пишу Вам листа від стурбованих батьків міста Ватутіне. Наші школи закриті на 2 тижні каникул в зв'язку з тим що в деяких класах температура сягає нижче 5 градусів. А до 12 числа вона може впасти ще нижче ( ІІ етап Всеукраїнської олімпіади юних математиків відбудеться 12 листопада 2017 року для 6-11 класів за завданнями КНЗ "Черкаського ОІПОПП ЧОР") .Отоплення включать лише з 13 числа. В таких умовах навіть дорослому висидіти неможливо, не говорячи вже про те що там сидітимуть діти по 4-5 годин. Це суперечить всім санітарно-гігієнічним нормативам. Тому просимо Вас прийняти відповідні міри. Можливо перенести проведення олімпіади до нормалізації температурного режиму. Так як наш метод кабінет знаючи про дану ситуацію не прийняв ніяких мір, пишемо вам. Просимо вас надати нам відповідь як найшвидше, адже в разі відсутності дій з Вашого боку, будемо вимушені звернутись до Міністерства Освіти і Науки України. Батьки учнів шкіл м.Ватутіне Черкаської Області
Відповідь:

Доброго дня,  шановні батьки!

Дати проведення кожного етапу олімпіади затверджуються  наказом МОН України та наказом Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.  Кожен етап олімпіади проводиться у чітко визначений термін, аби всі учні були у рівних умовах щодо отримання завдань та їх виконання (аналогічний принцип ДПА та ЗНО). Тому   дати проведення  олімпіад перенести неможливо.  Участь в олімпіадах не є обов'язковою, а здійснюється по бажанню учня у визначений термін. Завідувач міським методичним кабінетом Жовновата Наталія Яківна запевнила, що класи,  де будуть проводитися олімпіади будуть обігріватися електрообігрівачами. 

29.10.2017 01:20
Олена Андрійченко, учитель англійської мови
Вітаю, прошу дати консультацію (на майбутнє). Чи можу я атестуватися на підвищення кваліфікації, якщо маю диплом за спеціальністю "перекладач анлійської мови та бакалавр філології". Працюю 3 роки. Спасибі.
Відповідь:

Доброго дня!

Підвищувати кваліфікацію Ви будете один раз на п’ять років.  Атестуватися будете на відповідність займаній посаді, але  Ваша кваліфікаційна категорія завжди буде «спеціаліст», оскільки  Ви не маєте педагогічної освіти. 

28.10.2017 22:42
Л.Буга заступник директора з НВР Монастирищенкоського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІст. «Ерудит» Монастирищенської районної ради.
Висловлюю подяку всім, хто брав участь в організації та проведенні виїзного семінару. Вдячна вам за теплий прийом, гостинність і захоплюючу програму, надану нам під час візиту до загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Упевнена, що такі семінари, посприяють зміцненню та подальшому розвитку довірчих партнерських відносин між директорами наших шкіл, насамперед, та розвиватимуть освітній простір наших шкіл.
06.09.2017 09:18
Жанна Карпенко
Доброго дня! Подавала роботу на участь у IX Mіжнародному конкурсі педагогічних інновацій, коли буде відома інформація про хід конкурсу?
Відповідь:

Шановна п.Жанно Карпенко, офіційний лист Інституту модернізації освіти МОН України про результати конкурсу очікуємо отримати після 10 вересня. Щойно отримаємо, - вивісимо на нашому сайті у рубриці "Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Переможці отримають дипломи, решта учасників - сертифікати учасників.

18.05.2017 08:39
Забарна Алла Петрівна, завідувач РМК (Смілянський район)
У 2016/2017 навчальному році два навчальні заклади Смілянського району Ротмістрівська і Березняківська загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів долучились до дослідно-експериментальної роботи з теми: „Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці”. В рамках експерименту керівник проекту Черкашина Тетяна Вікторівн, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”, провела для педагогів зазначених шкіл семінари на тему: „Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект”. Висловлюємо Тетяні Вікторівні щиру подяку за проведений захід та очікуємо на нові знання і навички щодо самовдосконалення і саморозвитку та на нові позитивні враження. Завідувач РМК А. П. Забарна.
Відповідь:

Дякуємо за теплі слова. Завжди готові до співпраці

16.02.2017 11:06
Воздвиженський Вадим Олегович
Доброго дня! Хотів би зареєструватися на майстер-клас Стіва Лівера 28-ого лютого. Дякую, фрілансер-перекладач дослідник спадщини Сковороди в Угорщині
Відповідь:

Шановний Вадиме Олеговичу! Запрошуємо Вас до участі у майстер-класі Стіва Лівера, який відбудеться 28.02.2017 о 10.00 годині в актовій залі інституту (ІІІ поверх).

30.01.2017 12:10
Пухир Олег
Доброго дня! Продивився таблиці в розділі "Курси підвищення кваліфікації", але так і не зрозумів, коли саме в 1 півріччі 2017 р. будуть проходити курси очно-дистанційної форми навчання для вчителів математики (1 категорія). Підкажіть, будь ласка, або киньте посилання. Дякую!
Відповідь:

Доброго дня!

У зв'язку з оптимізацією  навчального процесу змінився графік курсів підвищення кваліфікації,  тому  курси очно-дистанційної форми навчання для вчителів математики будуть проходити:  І сесія 21.02-22.02,  ІІ сесія 12.04. 

План за посиланням: http://oipopp.ed-sp.net/node/19458

05.01.2017 16:08
Леся Селех
Доброго дня! Чи може брати участь у дистанційних курсах Вашого інституту учитель з інших областей України? Якщо так, то які умови для участі.
Відповідь:

Шановна п.Леся Селех!

Так, учителі з інших областей України можуть пройти дистанційні атестаційні курси підвищення кваліфікації у нашому інституті за індивідуальним навчальним планом на 135 годин (3 місяці). Вартість станом на 2017 рік - 425 гривень. Решта умов надсилаються  електронною поштою конкретній особі, яка виявила бажання пройти такі курси. Для цього треба за електронною адресою інституту: oipopp@ukr.net, офіційно звернутись із листом на ім'я ректора Чепурної Наталії Миколаївни  із проханням дозволити пройти такі курси та офіційними відомостями про себе (місце роботи, посада, стаж, категорія, особиста електронна адреса та моб.телефон).  Документ про підвищення кваліфікації з мокрою печаткою надсилаємо Новою поштою.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове