Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Всеукраїнський освітній хаб педагогічних інновацій нуш - 2021

Результати дослідження

ЗВІТ З ДЕР АНАЛІТИКО-ПРОГНОСТИЧНИЙ ЕТАП (січень-травень 2023 року)

У дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня за темою «Дослідження стану культурного фону суб’єктів педагогічної діяльності у вимірі ціннісного ставлення до себе, інших, довкілля» (науковий керівник – Т.В.

ЗВІТ З ПРОВЕДЕНОГО ПЕДАГОГІЧНого СПІЛКУВАННЯ З УЧНЯМИ НА ТЕМУ «ПРАВДИВІСТЬ ЯК СПОСІБ МИСЛЕННЯ»

Прочитавши оповідання І. Сапіної "Не збриши", хочу сказати, що воно мені дуже сподобалося. Як глибоко воно розкриває переживання, думки і почуття людини! Ті думки, які залишаться з тобою назавжди, які нікому ніколи не покажеш. 

Це оповідання, звичайно, не зможуть в повній мірі зрозуміти учні початкових класів. Але вчитель може розкрити його на виховній годині чи на уроці з позакласного читання.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «САМОАНАЛІЗ ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНІХ ЦІЛЕЙ І ЗАВДАНЬ»

Учні 10-11 класів ознайомилися з оповіданням Ії Сапіної «Та що вона,  жартів не розуміє?» Було обговорено питання взаєморозуміння, взаємоповаги у міжособистісних стосунках. Особливу увагу звернули на неприпустимість суїциду. Оповідання викликало в учнів співчуття, жаль, біль.

Учні погодились з думкою автора щодо вчинків персонажів твору, багато почерпнули нового для себе з питань стосунків між людьми.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове