Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інформація про роботу центру

Інформація про роботу центру

Проведений музичний вечір «Світ класичної музики»

27 жовтня 2017-го року об 18:00 у Черкаському обласному Будинку вчителя згідно з планом роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення проведений музичний вечір «Світ класичної музики».

СЕМІНАР «КУЛЬТУРА ПАМ’ЯТІ» ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗНЗ

Відповідно до плану роботи центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення у 2017-2018 навчальному році 18 жовтня 2017 року розпочав роботу науково-методичний семінар «Теоретичні й методичні засади педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» (програма додається).

Навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників (НПЦ СіОПС) розпочав роботу у новому 2017-2018 навчальному році

В рамках роботи центру 20.09 Тетяною Черкашиною, доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, президентом ЧМГО «Ліга культури» та Еммою Піньковською, філософом письменницею, громадським діячем, почесним членом ЧМГО «Ліга культури» для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗОШ Черкаської області проведені лекції-практикуми «Культура незгоди в педагогічних к

Підсумковий круглий стіл «Культура почуттів – культура мислення – культура дій»

В рамках роботи Навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення 21.08 2017 р. було проведено підсумковий круглий стіл «Культура почуттів – культура мислення – культура дій», проведений у Черкаському обласному Будинку вчителя.

У Геронимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар «Культура пам’яті»

Геронимівська ЗОШ І-ІІІ ст. долучилася до дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» під керівництвом Тетяни Черкашиної, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Інтернет-конференція «Самопізнання та особистісно-професійне самовдосконалення педагога як усвідомлена потреба сьогодення»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту у березні-квітні 2017 року на Черкаському освітянському порталі відбулася Інтернет-конференція «Самопізнання та особистісно-професійне самовдосконалення педагога як усвідомлена потреба сьогодення». До участі в Інтернет-конференції запрошуються спеціалісти, методисти відділів освіти які відповідають за відповідний напрямок діяльності, працівники навчальних та позашкільних навчальних закладів, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

Семінар «Культура духовного здоров’я»

В рамках роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників з 10 по 14 квітня 2017 року в Черкаському обласному Будинку вчителя одним з співзасновників центру Еммою Піньковською проведено 57-й п'ятиденний семінар «Культура духовного здоров’я».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове