Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інформація про роботу центру

Інформація про роботу центру

КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «КУЛЬТУРА ВЗАЄМИН У ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ» У ЧЕРКАСЬКИХ ШКОЛАХ

У рамках культурно-освітньої програми «Культура взаємин у педагогічній практиці» згідно з планом роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівниківу співпраці з Черкаською громадською організацією «Ліга культури» у квітні 2018 року у Черкаській ЗОШ №4 та Черкаській ЗОШ №10 проведено наступні заходи:

Продовжується дослідно-експериментальна робота «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

У рамках дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» у Геронимівській ЗОШ І-ІІІ ст. Черкаського району, Ротмістрівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Березняківській ЗОШ І-ІІІ ст. Смілянської районної ради Черкаської області протягом березня-травня 2018 року Тетяною Черкашиною, доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», проведено науково-методичний семінар «Культура емоцій».

Як підкреслила ведуча семінару Тетяна Черкашина, повсякденна робота педагога пов’язана з великим емоційним навантаженням, тому необхідно переосмислити ефективність використання свого емоційного ресурсу, вчитися зберігати самовладання у будь-яких педагогічних комунікацій, та навчати цьому учнів.

ЗАНЯТТЯ З ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ВЗАЄМИН ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Формування культури взаємин підростаючого покоління в період соціокультурних змін в Україні набуває особливої гостроти. Однією з найважливіших соціальних інституцій, де дитина  знайомиться з поняттям культури, нормами та правилами комунікацій, що сприяє її розвитку і подальшої життєвої самореалізації, є навчальний заклад.

Підсумковий круглий стіл «Формування культури родинних взаємин учнів на засадах педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення суб’єктів педагогічного процесу»

4 квітня 2018 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся підсумковий круглий стіл «Формування культури родинних взаємин учнів на засадах педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення суб’єктів педагогічного процесу» (модератор – Світлана Гаряча, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки і освітнього менеджменту).

ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «САМОДІАГНОСТИКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕСУРСУ СИЛ»

 20 березня 2018 року у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічих працівників вчителі та керівники гуртків шкіл Черкаської області взяли участь у педагогічному тренінгу «Самодіагностика індивідуального ресурсу сил», розробленому та проведеному доктором педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту інституту Тетяною Черкашиною.

ЛЕКЦІЯ-КОНЦЕРТ «МУЗИКА У ЖИТТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»

У Черкаському обласному Будинку вчителя 23 березня 2018 року відбулася лекція-концерт «Музика у житті Тараса Шевченка».

Солісткою Черкаського народного хору Світланою Сосіновською були виконані українські народні пісні. Музиканти Алла Царенко (скрипка) та Світлана Панасюк (фортепіано) виконали класичні твори, які вплинули на світогляд та життєву позицію Кобзаря.

Відбулася інтернет-конференція «Сучасні практики особистісно-професійного самовдосконалення суб’єкта педагогічної діяльності засобами самопізнання»

Відповідно до плану роботи інституту у березні 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради») відбулася інтернет-конференція «Сучасні практики особистісно-професійного самовдосконалення суб’єкта педагогічної діяльності засобами самопізнання». До участі в інтернет-конференції долучилися заступники директорів з НВР (учасники семінару «Теоретичні і методичні засади педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект»), вчителі закладів освіти, які мають напрацювання із зазнач

Семінар «Інтегративна характеристика культури думок, культури дій» для заступників директорів загальноосвітніх шкіл

21 лютого 2018 року  проходив науково-методичний семінар «Теоретичні і методичні засади педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» з теми «Інтегративна характеристика культури думок, культури дій» для заступників директорів загальноосвітніх шкіл.

ТРЕНІНГ «САМОДІАГНОСТИКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕСУРСУ СИЛ»

30 січня 2018 року для бібліотекарів та вихователів закладів дошкільної освіти Черкашиною Т.В., доктором педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту інституту було проведено педагогічний тренінг «Самодіагностика індивідуального ресурсу сил» (формат проведення – аналітична сесія).

Відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій»

20 грудня 2017 року відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій» для заступників директорів загальноосвітніх шкіл.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове