Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інформація про роботу центру

Інформація про роботу центру

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СИСТЕМИ САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ»

У Ротмістрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ротмістрівської сільської ради Черкаської області 14 листопада 2018 року Тетяна Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», провела науково-методичний семінар «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СИСТЕМИ САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ»

7 листопада 2018 року педагогічний колектив Березняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області у рамках дослідно-експериментальної роботи взяв участь у науково-методичному семінарі «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці», який провела Тетяна Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Семінар був присвячений темі «Культура думок». Учасники семінару дізналися зокрема, що інтегративним показником культури думок є позитивне, логічне, конструктивне, проектне мислення. Проаналізували особистий рівень культури мислення за допомогою самодіагностичних методик. Розглянули класифікацію категорій мислення: від «добра» чи від «зла», на благо ближньому чи собі самому, в ім’я миру чи війни, істини чи неправди, любові чи ненависті). Ведуча семінару Тетяна Черкашина також розповіла про правила особистісно-професійного успіху та наголосила, що якість нашого життя залежить від якості нашого мислення.

ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «НОВИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. ФОРМУЛА ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ. ХТО Я?»

20 жовтня 2018 року в Академії інноваційного розвитку освіти у м. Київ відбувся педагогічний тренінг «Новий учитель Нової української школи. Формула особистісно-професійного успіху. Хто я? Культура пам’яті. Культура бажань» автора Тетяни Черкашиної, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської області».  

У тренінгу взяли участь педагоги з різних регіонів України, які прагнуть до особистісно-професійного самовдосконалення, вивчають та впроваджують інноваційні технології у педагогічну практику.

СЕМІНАР «КУЛЬТУРА ПАМ’ЯТІ»

17 жовтня 2018 року у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочався цикл науково-методичних семінарів «Теоретичні й методичні засади педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект». Перший семінар був присвячений темі «Культура пам’яті».

ВИСТАВКА КАРТИН ХУДОЖНИЦІ НАТАЛІЇ МУЛЯР

У рамках планової роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення 18 вересня 2018 року у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки картин художниці Наталії Муляр «Натхнення», на якій були представлені різні художні жанри: пейзаж, портрет, абстракція.

ПЕДАГОГІЧНА ДИСКУСІЯ «РЕАЛІЗАЦІЯ ФОРМУЛИ ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ. ОБМІН ПРАКТИЧНИМ ДОСВІДОМ»

Навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення почав свою роботу у новому 2018-2019 навчальному році з проведення 21 серпня 2018 року у Черкаському обласному Будинку вчителя педагогічної дискусії «Реалізація формули особистісно-професійного успіху. Обмін практичним досвідом».

ПЕДАГОГІЧНА ДИСКУСІЯ «РЕАЛІЗАЦІЯ ФОРМУЛИ ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ. ОБМІН ПРАКТИЧНИМ ДОСВІДОМ»

Навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення почав свою роботу у новому 2018-2019 навчальному році з проведення 21 серпня 2018 року у Черкаському обласному Будинку вчителя педагогічної дискусії «Реалізація формули особистісно-професійного успіху. Обмін практичним досвідом».

КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «КУЛЬТУРА ВЗАЄМИН У ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ» У ЧЕРКАСЬКИХ ШКОЛАХ

У рамках культурно-освітньої програми «Культура взаємин у педагогічній практиці» згідно з планом роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівниківу співпраці з Черкаською громадською організацією «Ліга культури» у квітні 2018 року у Черкаській ЗОШ №4 та Черкаській ЗОШ №10 проведено наступні заходи:

Продовжується дослідно-експериментальна робота «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

У рамках дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» у Геронимівській ЗОШ І-ІІІ ст. Черкаського району, Ротмістрівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Березняківській ЗОШ І-ІІІ ст. Смілянської районної ради Черкаської області протягом березня-травня 2018 року Тетяною Черкашиною, доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», проведено науково-методичний семінар «Культура емоцій».

Як підкреслила ведуча семінару Тетяна Черкашина, повсякденна робота педагога пов’язана з великим емоційним навантаженням, тому необхідно переосмислити ефективність використання свого емоційного ресурсу, вчитися зберігати самовладання у будь-яких педагогічних комунікацій, та навчати цьому учнів.

ЗАНЯТТЯ З ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ВЗАЄМИН ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Формування культури взаємин підростаючого покоління в період соціокультурних змін в Україні набуває особливої гостроти. Однією з найважливіших соціальних інституцій, де дитина  знайомиться з поняттям культури, нормами та правилами комунікацій, що сприяє її розвитку і подальшої життєвої самореалізації, є навчальний заклад.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове