Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інформація про роботу центру

Інформація про роботу центру

Семінар №4 «Культура емоцій»

25 січня 2017 року відбувся четвертий науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл м. Черкаси та Черкаського району. На семінарі розглядалася тема «Культура емоцій».

Відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» з теми «Ази самопізнання»

За планом роботи навчально-практичного Центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників 14 грудня 2016 року відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» з теми «Ази самопізнання».

Про роботу навчально-практичного Центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників

19 жовтня 2016 року у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося засідання навчально-практичного Центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників (засновники: Микола Євтух, академік педагогічних наук НАПН України, Тетяна Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту інституту, Емма Піньковська, письменниця, громадський діяч

Семінар «ПЕДАГОГІЧНА СИСТЕМА САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ»

19. 10. 2016 р. на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», згідно до програми роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників, розпочався семінар «ПЕДАГОГІЧНА СИСТЕМА САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ» для заступників директорів з навчально-виховної (виховної) роботи навчально-виховних закладів Черкаської області.

 

Про центр

Навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників

на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове