Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інформація про роботу центру

Інформація про роботу центру

У Геронимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар «Культура пам’яті»

Геронимівська ЗОШ І-ІІІ ст. долучилася до дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» під керівництвом Тетяни Черкашиної, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Інтернет-конференція «Самопізнання та особистісно-професійне самовдосконалення педагога як усвідомлена потреба сьогодення»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту у березні-квітні 2017 року на Черкаському освітянському порталі відбулася Інтернет-конференція «Самопізнання та особистісно-професійне самовдосконалення педагога як усвідомлена потреба сьогодення». До участі в Інтернет-конференції запрошуються спеціалісти, методисти відділів освіти які відповідають за відповідний напрямок діяльності, працівники навчальних та позашкільних навчальних закладів, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

Семінар «Культура духовного здоров’я»

В рамках роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників з 10 по 14 квітня 2017 року в Черкаському обласному Будинку вчителя одним з співзасновників центру Еммою Піньковською проведено 57-й п'ятиденний семінар «Культура духовного здоров’я».

Концерт-лекція «Чарівний світ музики»

В рамках роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників у співпраці з Черкаською міською громадською організацією «Ліга культури» та Черкаською дитячою музичною школою № 3 17 березня 2017 року в Черкаському обласному Будинку вчителя організовано та проведено концерт-лекцію «Чарівний світ музики».

Семінар «Культура дій»

В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників 15 березня 2017 року  відбувся шостий науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ з теми «Культура дій» (програма додається).

Семінар №4 «Культура емоцій»

25 січня 2017 року відбувся четвертий науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл м. Черкаси та Черкаського району. На семінарі розглядалася тема «Культура емоцій».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове