Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР «ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІВ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДО НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЄКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»»

19 вересня 2019 року на базі комунального навчального закладу  «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» для учителів, які навчатимуть учнів 1 класу за освітньою програмою «Інтелект України» у 2019-2020 н.р., вихователів закладів дошкільної освіти, які у 2019–2020 н.р. проводитимуть підготовчі заняття з майбутніми першокласниками, які у 2020-2021 н.р. навчатимуться за освітньою програмою «Інтелект України», відбувся  семінар «Підвищення професійної компетентності педагогів щодо підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Проведено навчальні курси з підготовки вчителів до роботи з першокласниками за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

З 4 по 6 червня 2019 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської області до роботи з першокласниками у 2019-2020 н.р. за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Проведено навчальні курси з підготовки вчителів початкової школи до роботи за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

З 23 по 27 червня 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської області до роботи за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в 2018-2019 н.р.

            Нормативні, теоретико-методологічні та організаційні засади освіти в НПП «Інтелект України» розкрили Андрющенко Тетяна Костянтинівна, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри професійного розвитку педагогів, Гаряча Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

          Вчителі-коучі: П’ятківська Алла Леонідівна (м. Умань), Осадча Ліана Миколаївна (м. Черкаси) під час практичних занять в коуч-групах презентували педагогам методику викладання навчальних предметів «Математика» та  «Українська мова. Навчання грамоти» на трьох етапах формування первинних умінь і навичок читання та письма, а також теоретичні та методичні засади інтегрованого курсу «Я пізнаю світ»

Розпочались п’ятиденні курси підвищення кваліфікації для вчителів, які будуть працювати за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Сьогодні, 23 червня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочались п’ятиденні курси підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 навчальному році будуть працювати у першому класі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».     

Першокласники навчаються за спеціально розробленою освітньою програмою, затвердженою до використання Державною службою якості освіти Міністерства освіти і науки України.

Слід зазначити, що науково-педагогічний проект «Інтелект України» у повній мірі забезпечує реалізацію основних пріоритетів Нової української школи (дитиноцентризм, компетентнісна освіта, інтегроване навчання, комфортне освітнє середовище) та є інноваційною педагогічною системою, яка спрямована на розвиток інтелектуальної еліти української нації.

РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» У НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ПРОЕКТІ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

20 лютого 2018 року в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти Черкаської області з теми «Реалізація концепції «Нова українська школа» у науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове