Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Вебінар «Організаційні аспекти роботи закладів загальної середньої освіти області за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

28 травня 2020 року  для керівників ЗЗСО - учасників  НПП «Інтелект України» відбувся  вебінар «Організаційні аспекти роботи закладів загальної середньої освіти області за  науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

УЧИТЕЛІ «ІНТЕЛЕКТУ УКРАЇНИ» ВДОСКОНАЛЮВАЛИ ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Учителі закладів освіти області, які викладають у 2-х класах за освітньою програмою НПП «Інтелект України», взяли участь у семінарі-практикумі «Особливості впровадження інтегрованого курсу «Українська мова. Читання» в науково-педагогічному проекті «Інтелект України», який відбувся 19 лютого 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЄКТ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» НА ЧЕРКАЩИНІ

19 лютого 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради відбувся семінар-практикум «Особливості організації освітньої діяльності за науково-педагогічним  проєктом «Інтелект України» для заступників директорів закладів загальної середньої освіти області, які курують упровадження освітньої програми НПП «Інтелект України».

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР «ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІВ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДО НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЄКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»»

19 вересня 2019 року на базі комунального навчального закладу  «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» для учителів, які навчатимуть учнів 1 класу за освітньою програмою «Інтелект України» у 2019-2020 н.р., вихователів закладів дошкільної освіти, які у 2019–2020 н.р. проводитимуть підготовчі заняття з майбутніми першокласниками, які у 2020-2021 н.р. навчатимуться за освітньою програмою «Інтелект України», відбувся  семінар «Підвищення професійної компетентності педагогів щодо підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Проведено навчальні курси з підготовки вчителів до роботи з першокласниками за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

З 4 по 6 червня 2019 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської області до роботи з першокласниками у 2019-2020 н.р. за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Проведено навчальні курси з підготовки вчителів початкової школи до роботи за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

З 23 по 27 червня 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської області до роботи за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в 2018-2019 н.р.

            Нормативні, теоретико-методологічні та організаційні засади освіти в НПП «Інтелект України» розкрили Андрющенко Тетяна Костянтинівна, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри професійного розвитку педагогів, Гаряча Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

          Вчителі-коучі: П’ятківська Алла Леонідівна (м. Умань), Осадча Ліана Миколаївна (м. Черкаси) під час практичних занять в коуч-групах презентували педагогам методику викладання навчальних предметів «Математика» та  «Українська мова. Навчання грамоти» на трьох етапах формування первинних умінь і навичок читання та письма, а також теоретичні та методичні засади інтегрованого курсу «Я пізнаю світ»

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове