Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

ВІДБУВСЯ ІV ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

18 лютого 2017 року на базі  комунального навчального закладу «Черкаський  обласний інститут післядипломної  освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбувся ІV (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс, що заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року, проводиться щорічносеред учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Цього року – усімнадцяте.

Обласний семінар-практикум«Формування звукової культури мовлення як складової корекційного навчання дітей з порушенням мовлення»

16 лютого 2017 року на базі Черкаського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу №29 «Ластівка» Черкаської міської ради для вчителів-логопедів та дефектологів дошкільних, загальноосвітніх, спеціальних навчальних закладів та навчально-реабілітаційних центрів проведено обласний семінар-практикум «Формування звукової культури мовлення як складової корекційного навчання дітей з порушенням мовлення».

Інтернет-семінар до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр. «Українська революція в іменах», присвячений героям-черкащанам революційних подій 1917-1921 рр.

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в лютому 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП ЧОР) буде проходити науково-практичний Інтернет-семінар «Українська революція в іменах», присвячений героям-черкащанам  революційних подій 1917-1921 рр.

Інтернет-конференція до 125-річчя К. Г. Паустовського

Повідомляємо, що у березні 2017 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція до 125-річчя К. Г. Паустовського з проблем:

  • Черкащина у творчості К. Г. Паустовського.
  • Поїздки до Черкас і Городища були в моєму дитинстві святами, а будні починалися в Києві, на Святославській вулиці ... 

К. Паустовский. 

Розпочалось онлайн обговорення програм для 5 - 9 класів

13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за за посиланням.

Інтернет-конференція методистів трудового навчання районних, міських методичних кабінетів на тему «Реалізація компетентнісного підходу викладання трудового навчання, технологій»

Згідно плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 24 лютого 2017 року проходитиме науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Реалізація компетентнісного підходу викладання трудового навчання, технологій».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти районних, міських методичних кабінетів.

Для обговорення пропонуються такі питання:

Інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Психолого-педагогічний супровід самоосвітньої діяльності вчителів»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Психолого-педагогічний супровід самоосвітньої діяльності вчителів».

Для розгляду пропонуються такі питання:

Відбудеться майстер-клас Стіва Лівера (Велика Британія)

28 лютого  на базі КНЗ "Черкаський  обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбудеться майстер-клас Стіва Лівера (Велика Британія). Запрошуємо вчителів англійської мови Черкаської області до співпраці.

Відбувся семінар для вчителів біології з проблеми «Стандарти Нової української школи»

10 лютого2017 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний науково-методичний семінар для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів та керівників районних, міських методичних об’єднань учителів біології Черкаської області та м.

Інтернет-конференція для молодих вчителів «Форми і методи компетентнісного підходу у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»

Згідно плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя запрошуємо взяти участь в Інтернет-конференції «Форми і методи компетентнісного підходу у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального  закладу» та обговорити такі питання:

1. Формування ключових компетентностей під час вивчення загальноосвітніх предметів.

Науково-практичний семінар з теми «Сучасні підходи до розроблення стратегії розвитку загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування системи освіти України»

9 лютого у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся науково-практичний семінар для директорів і заступників директорів навчальних закладів-учасників обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» з теми «Сучасні підходи до розроблення стратегії розвитку загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування системи освіти України».

У програмі заходу важливими функціоналами були :

Реєстрація на ЗНО-2017

6 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

За підсумками першого дня роботи сервісу «Зареєструватися», який розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, програмою скористалося понад 11 000 осіб.

ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП VII МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос − більш нічого.

А серце б’ється − ожива,

Як їх почує!..

 

Слова та голос Тараса Шевченка до цього часу звучать на всю Україну і весь світ, наповнюючи мільйони сердець відданістю й любов’ю до рідної землі. Поетова правда невмируща й потужна, зрозуміла багатьом народам, а сила заповітів – живильна й невичерпна.

«ОЛЕКСАНДР ЗАХАРЕНКО:ЖИТИ ЗА ЗАКОНАМИ ДОБРА І КРАСИ»

2 лютого відбулися Всеукраїнські наукові читання пам’яті Олександра Антоновича Захаренка з теми  «Олександр Захаренко: жити за законами добра і краси».

З метою вшанування світлої пам’яті Великого вчителя організаторами всеукраїнських наукових читань стала  плеяда установ високого рангу, а саме:

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове