Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Інтернет-конференція«Сучасні форми підготовки батьків до формування в дошкільників здоров’язбережувальної компетентності»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»,  у березні 2017 року на Черкаському освітянському порталі відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція«Сучасні форми підготовки батьків до формування в дошкільників здоров’язбережувальної компетентності».

 

Відбувся майстер-клас Стіва Лівера

28 лютого  на базі КНЗ "Черкаський  обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбувся майстер-клас Стіва Лівера (Велика Британія) для   150  вчителів англійської мови Черкаської області.

Підготовка до проведення пробного тестування та апробації тестових завдань навесні 2017 року

Трохи більше місяця залишилося до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбудеться 1 та 8 квітня. З метою підготовки до його проведення, а також апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт ЗНО з іноземних мов на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 27 лютого проведено навчальний семінар для відповідальних за зовнішнє оцінювання в округах області.

Відбувся науково-практичний семінар з теми «Сучасний урок іноземної мови»

24 лютого  2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся  науково-практичний семінар з теми  «Сучасний урок іноземної мови». У роботі семінару взяли участь методист видавництва «MM Publications в Україні»  Вікторія Плішкова, методист іноземних мов інституту Тетяна Геннадіївна Пахомова та учителі англійської мови Черкаської області.

Відбувся науково-практичний семінар з проблеми «ЗНО-ДПА – 2017: новітні стратегії»

23 лютого  2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся  науково-практичний семінар з проблеми «ЗНО-ДПА – 2017: новітні стратегії». У роботі семінару взяли участь методист-консультант видавництва «Macmillan education Ukraine»  Нестоїтер Інна Аркадіївна, методист іноземних мов інституту Тетяна Геннадіївна Пахомова та учителі англійської мови Черкаської області.

Обласний семінар «Професійне вдосконалення педагогів через використання методичною службою інтерактивних форм навчання»

22 лютого  2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний  науково-практичний семінар для працівників позашкільних закладів з проблеми «Професійне вдосконалення педагогів через використання методичною службою інтерактивних форм навчання».

Психологічний калейдоскоп у місті Ватутіне

У формі психологічного калейдоскопу 21 лютого 2017 року відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання керівників психологічних служб районів, міст, об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Участь у ньому взяло 40 осіб. Учасників гостинно приймала Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф.Ватутіна.

ВІДБУВСЯ ІV ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

18 лютого 2017 року на базі  комунального навчального закладу «Черкаський  обласний інститут післядипломної  освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбувся ІV (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс, що заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року, проводиться щорічносеред учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Цього року – усімнадцяте.

Обласний семінар-практикум«Формування звукової культури мовлення як складової корекційного навчання дітей з порушенням мовлення»

16 лютого 2017 року на базі Черкаського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу №29 «Ластівка» Черкаської міської ради для вчителів-логопедів та дефектологів дошкільних, загальноосвітніх, спеціальних навчальних закладів та навчально-реабілітаційних центрів проведено обласний семінар-практикум «Формування звукової культури мовлення як складової корекційного навчання дітей з порушенням мовлення».

Інтернет-семінар до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр. «Українська революція в іменах», присвячений героям-черкащанам революційних подій 1917-1921 рр.

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в лютому 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП ЧОР) буде проходити науково-практичний Інтернет-семінар «Українська революція в іменах», присвячений героям-черкащанам  революційних подій 1917-1921 рр.

Інтернет-конференція до 125-річчя К. Г. Паустовського

Повідомляємо, що у березні 2017 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція до 125-річчя К. Г. Паустовського з проблем:

  • Черкащина у творчості К. Г. Паустовського.
  • Поїздки до Черкас і Городища були в моєму дитинстві святами, а будні починалися в Києві, на Святославській вулиці ... 

К. Паустовский. 

Розпочалось онлайн обговорення програм для 5 - 9 класів

13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за за посиланням.

Інтернет-конференція методистів трудового навчання районних, міських методичних кабінетів на тему «Реалізація компетентнісного підходу викладання трудового навчання, технологій»

Згідно плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 24 лютого 2017 року проходитиме науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Реалізація компетентнісного підходу викладання трудового навчання, технологій».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти районних, міських методичних кабінетів.

Для обговорення пропонуються такі питання:

Інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Психолого-педагогічний супровід самоосвітньої діяльності вчителів»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Психолого-педагогічний супровід самоосвітньої діяльності вчителів».

Для розгляду пропонуються такі питання:

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове