Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Проводиться літня школа «Цифрові інструменти та можливості»

29-31 березня 2017 року у рамках кампанії цифрового перетворення Черкаської області, яка реалізується за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та компанії «Google України», з метою забезпечення розвитку цифрової грамотності, використання цифрових технологій в освітній сфері, створення сприятливих умов партнерства й взаємодії громадського, державного, комерційного секторів та реалізації заходів в рамках цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут піс

Запрошуємо до участі у вебінарі

Шановні колеги!


Видавництво «Генеза» запрошує Вас узяти участь у безкоштовному вебінарі з основ здоров’я, що відбудеться 06.04.2017 і буде доступний за інтернет-адресою https://rooms.webinar.tw/Geneza

Вітаємо з перемогою ! Закінчилися змагання на ХХІІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії

Під час проведення заходу учасникам олімпіади, керівникам команд, членам оргкомітету та журі булі створені чудові умови для роботи, відпочинку у Черкаській загальноосвітній санаторній школі - інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради й запропонована цікава культурна програма.  Для юних істориків та керівників команд були організовані екскурсії до Черкаського краєзнавчого музею і у Національний історико-культурний заповідник «Чигирин».

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ХХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ НА ЧЕРКАЩИНІ!

24 березня у Черкаській обласній філармонії  відбулось урочисте відкриття ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

         На олімпіаду прибули 163 учасники з  24 областей  України і міста Київ.

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році проводитиметься з 23 травня до 15 липня

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш як з чотирьох навчальних предметів. Для випускників старшої школи ЗНЗ результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації: з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також з одного навчального предмета за вибором випускника.

Практикум «Технології розвитку соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу»

 Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 21 березня 2017 року  обласним центром практичної психології та соціальної роботи проведено  обласний семінар для спеціалістів психологічної служби «Розвиток професійних компетентностей фахівця психологічної служби». В рамках семінару був проведений практикум для учасників Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».

Концерт-лекція «Чарівний світ музики»

В рамках роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників у співпраці з Черкаською міською громадською організацією «Ліга культури» та Черкаською дитячою музичною школою № 3 17 березня 2017 року в Черкаському обласному Будинку вчителя організовано та проведено концерт-лекцію «Чарівний світ музики».

Формуємо моделі безпечної поведінки в учнівської молоді

16 березня 2017 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася обласна науково-практична конференція спеціалістів психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області з питання «Формування моделей безпечної поведінки учнів шляхом упровадження освітніх програм: досвід та перспективи» за методичної підтримки Українського фонду «Благополуччя дітей» та Громадської організації «Ла Страда - Україна».

Семінар «Культура дій»

В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників 15 березня 2017 року  відбувся шостий науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ з теми «Культура дій» (програма додається).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВОСЬМОЇ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ»!

16 – 18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма  міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu».
           Організаторами стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпочато навчання педагогічних працівників дошкільних начальних закладів за програмою «Навчіть дитину захищатися»

14-15 березня 2017 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» обласний центр практичної психології і соціальної роботи та відділ дошкільного навчання провели дводенний навчальний семінар-тренінг за програмою «Навчіть дитину захищатися» для першої групи педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.

ЩИРИЙ ДІАЛОГ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ ЧЕРКАЩИНИ ПРО ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

15 березня 2017 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці зцерквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України - круглого столу з питань викладання предметів духовно-морального спрямування, організоване  Міністерством освіти і науки України, Громадською радою з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і н

Інтернет-семінар для педагогічних працівників області «Щастя педагога: від А до Я»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників області «Щастя педагога: від А до Я».

Для розгляду пропонуються такі питання:

Проведено флешмоб «Борітеся – поборете!» до Дня українського добровольця

На виконання Постанови Верховної Ради України №4261 від 17.01.2017 «Про встановлення Дня українського добровольця» та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості   14.03.2017 року о 14.00  одночасно у всіх районах і містах  Черкащини  проведено флешмоб «Борітеся – поборете!».

Відбувся семінар міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL

14 березня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар  міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL. Експерт з екзаменаційних технологій Майкл Хатсон провів тренінг на якому розглядалися питання методично обгрунтованих критеріїв визначення рівня усної  мовленнєвої компетенції старшокласників,  якісних показників володіння учнями іншомовним спілкуванням у різних видах усно-мовленнєвої діяльності, міжнаро

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове