Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Завершилося навчання в Школі класного керівника - 8

09 квітня 2025 року завершилося навчання в Школі класного керівника - 8. До участі у восьмій Школі зареєструвалися 148 педагогів Черкаської області.

Перше заняття відбулося 08 січня 2025 року у формі психологічного практикуму на тему «Розвиток навичок самодопомоги, відновлення та стресостійкості в учасників освітньої взаємодії» який провела Наталія Піковець, завідувач кафедри психології КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», кандидат психологічних наук. Педагоги ознайомилися та попрактикувалися у виконанні технік емоційної саморегуляцій, спрямованих на розуміння природи емоцій, вміння розпізнавати їх і здатність володіти собою в умовах сьогодення.

Завершилося перше зняття інформаційним дайджестом на тему: «Нормативно-правові аспекти створення сучасного безпечного освітнього середовища». Провела його куратор школи Наталія Бугайчук, методист лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР». Вона ознайомила слухачів з законодавчими документами та методичними рекомендаціями щодо регулювання безпечного освітнього середовища в закладі освіти та запропонувала алгоритм створення Кодексу безпечного освітнього середовища класу.

Друге заняття пройшло 12 лютого 2025 року у формі майстер-майнд за темою: «Особливості врегулювання конфлікту з агресивними учнями та батьками», провела його Ілона Руденко, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», кандидат психологічних наук, під час якого учасники ознайомилися з поняттям «булінг» та формами булінгу, дізналися причини жорстокості та жертовності учнів, розглянули особливості профілактики та подолання булінгу. Крім того був презентований алгоритм створення Кодексу безпечного освітнього середовища в класі.

На третьому занятті, 13 березня 2025 року, Павло Теслюк, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», кандидат психологічних наук ознайомив присутніх з психологічними особливостями дітей молодшого підліткового віку. А Наталія Бугайчук розповіла про інноваційні форми виховної роботи у контексті сучасних викликів.

Четверте заняття пройшло у формі психологічного хабу на якому Харитонова Світлана, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби розповіла про систему роботи щодо формування навичок безпечної поведінки здобувачів освіти. Розглядали питання залученості класних керівників до створення психологічно безпечних умов для навчання та розвитку здобувачів освіти та створення шкільної служби порозуміння як ефективної практики вирішення конфліктів у закладах освіти. Ознайомилися з принципами шкільної медіації як основи толерантних відносин у закладах освіти та як з інноваційним підходом до вирішення міжособистісних конфліктів.

Завершилося навчання 09 квітня 2025 року рефлексією і заліком який успішно здали 71 педагог і отримали сертифікати про підвищення кваліфікації на 9 год. (0,3 кредити ЄКТС).

Наталія Бугайчук, методист лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», куратор Школи класного керівника

 

 Фотогалерея

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове