Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Україно-естонський проєкт "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

Україно-естонський проєкт "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ПРАНГЛІМІНЕ

7 лютого 2020 року в Україні відбувся Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне, в якому взяли участь 116 осіб.

Черкащину на змаганнях  представила команда  з  9 учасників  (Христинівський район – 5 осіб, Золотоніський район – 2, місто Черкаси – 2, місто Умань – 1), які показали найкращі результати на обласних змаганнях по шести вікових категоріях – від першокласників до дорослих.

За підсумками Національного фіналу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне  4 особи запрошені до всеукраїнської команди для участі у Міжнародному фіналі змагань, що відбудеться 2 травня у Латвії, м. Вентспілс,

У Міжнародному фіналі змагань візьмуть участь 28 учасників з України.

Ми щиро вітаємо наших переможців і бажаємо їм найкращих успіхів і подальших перемог:

ПРО ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФІНАЛУ ПРАНГЛІМІНЕ - 2020

 Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою організацією MIKSIKE (Естонія), підписаного 8 вересня 2017 року, та з метою подальшого вдосконалення роботи з обдарованою молоддю, розширення міжнародних зв’язків між закладами освіти та педагогічними колективами України, Естонії та інших країн, які беруть участь в освітніх проектах MIKSIKE, 7 лютого 2020 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної роботи педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбудеться Національни

ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З УСНОГО МАТЕМАТИЧНОГО РАХУНКУ ПРАНГЛІМІНЕ

11 січня 2020 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне‒2019  відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне.

В обласному змаганні взяли участь переможці перших трьох етапів змагань, які відбувались у навчальних закладах, і визначали їх за двома кращими з трьох отриманих результатів.

До уваги освітян області!

Освітнє середовище Міксіке https://miksike.net.ua/ продовжує змагання з усного математичного рахунку Прангліміне для загальноосвітніх шкіл України у 2019-2020 навчальному році. Сайт Міксіке залишається доступним і безкоштовним. Діяльність проводиться на основі "Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія ) від 8 вересня 2017 року."

Зі свого боку Міксіке :

- проводить техничну поідтримку сайту;

- створює майданчики для етапів і підтримує тренувальні майданчики Прангліміне;

- проводить Національний віртуальний фінал;

Про Національний чемпіонат Прангліміне з усного рахунку

Повідомляємо, що відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE https://goo.gl/Tu8bUq з 3 жовтня до 23 грудня 2018 року у рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2018-2019 н. р. буде проведено онлайн етап Національного чемпіонату Прангліміне-2018 з метою формування в учнів навички усного рахунку.

Прангміліне - змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, що проводяться на освітньому сайті Міксіке, http://miksike.net.ua. Для участі в чемпіонаті необхідно бути зареєстрованим на сайті. Турнір проводиться по таких вікових категоріях: 
1-3 класи, 4-6 класи, дівчата 7-11 класи, хлопці 7-11 класи, дорослі. Правила участі додаються (Додаток).

УКРАЇНО-ЕСТОНСЬКИЙ ПРОЕКТ "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

ПРО НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

МІКСІКЕ  освітнє онлайнове середовище  http://miksike.net.ua

Слово «міксіке» в перекладі з естонської – чомучка.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове