Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Україно-естонський проект "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

Україно-естонський проект "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З УСНОГО МАТЕМАТИЧНОГО РАХУНКУ ПРАНГЛІМІНЕ

11 січня 2020 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне‒2019  відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне.

В обласному змаганні взяли участь переможці перших трьох етапів змагань, які відбувались у навчальних закладах, і визначали їх за двома кращими з трьох отриманих результатів.

До уваги освітян області!

Освітнє середовище Міксіке https://miksike.net.ua/ продовжує змагання з усного математичного рахунку Прангліміне для загальноосвітніх шкіл України у 2019-2020 навчальному році. Сайт Міксіке залишається доступним і безкоштовним. Діяльність проводиться на основі "Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія ) від 8 вересня 2017 року."

Зі свого боку Міксіке :

- проводить техничну поідтримку сайту;

- створює майданчики для етапів і підтримує тренувальні майданчики Прангліміне;

- проводить Національний віртуальний фінал;

Про Національний чемпіонат Прангліміне з усного рахунку

Повідомляємо, що відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE https://goo.gl/Tu8bUq з 3 жовтня до 23 грудня 2018 року у рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2018-2019 н. р. буде проведено онлайн етап Національного чемпіонату Прангліміне-2018 з метою формування в учнів навички усного рахунку.

Прангміліне - змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, що проводяться на освітньому сайті Міксіке, http://miksike.net.ua. Для участі в чемпіонаті необхідно бути зареєстрованим на сайті. Турнір проводиться по таких вікових категоріях: 
1-3 класи, 4-6 класи, дівчата 7-11 класи, хлопці 7-11 класи, дорослі. Правила участі додаються (Додаток).

МІЖНАРОДНИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ПРАНГЛІМІНЕ-2018

28 квітня 2018 року у місті Львові в рамках освітнього проекту МІКСІКЕ відбувся Міжнародний фінал змагань з усного математичного рахунку ПРАНГЛІМІНЕ-2018, в якому брали участь команди з 6-ти країн світу а саме: Естонія, Латвія, Литва, Словенія, Грузія та Україна, загальна кількість учасників – 135.

До складу команди України увійшли й учні Черкаської області – Бондар Юлія, учениця 3 класу Черкаського колегіуму «Берегиня», та Веремієнко Віталій, учень 10 класу Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Золотоніської міської ради.

ВІТАЄМО КОМАНДУ УЧАСНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФІНАЛУ ЗМАГАНЬ «ПРАНГЛІМІНЕ»

2 березня 2018 року в місті Вінниця на базі КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" відбувся Національний фінал з усного рахунку ПРАНГЛІМІНЕ.

Черкаську область представляли шість учасників:

Увага! Нова вікторина на сайті Міксіке!

Запрошуємо всіх охочих користувачів сайту Міксіке взяти участь у відео-вікторині «Exploring South America»

Вікторина англійською мовою!!!

Вікторина відкрита з 16 лютого до 14 березня 2018 року. Час на відповіді обмежений - 60 хвилин.

Для пошуку відповідей на питання можна використовувати будь-які джерела інформації. 

ОБЛАСНИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ПРАНГЛІМІНЕ - 2018

12 січня 2018 року вдруге проведено обласний фінал змагань «Прангліміне-2018» у рамках міжнародного проекту Міксіке. На даний час на платформі Міксіке зареєстровано понад 12 тисяч учасників з нашої області.

І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне у 2017/2018 н.р.

розпочнеться 3 жовтня (7.00)  і завершиться 31 жовтня (22.00). 

Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Праглімінe сайту Міксіке. 

1) Перш ніж приступити до змагань, перевірте, будь ласка, інформацію про область, район та назву навчального закладу у вашому обліковому записі 

   (після авторизації перейдіть у закладку "Мої налаштування"). Збережіть ці зміни.  

Після участі в 1 етапі змінити дані неможливо! 

Відкрито запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке»

УВАГА! Розпочинається запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке». Курс проводиться працівниками навчально-наукової лабораторії інноваційних педагогічних технологій Національного університету "Львівська політехніка" спільно з освітньою організацією Miksike (Естонія).

Конкурс інтерактивного плакату до 22 квітня – Міжнародного Дня Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнольносвітовим символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове