Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Українська мова

Українська мова

Есе. Інноваційні шляхи формування ключових компетентностей на уроках розвитку мовлення

Електронний посібник містить плани-конспекти 4 уроків розвитку мовлення для учнів старших класів: «Вільне есе на суспільну тему», «Критичне есе на морально-етичну тему» (9 клас), «Дискусійне есе на морально-етичну тему»(10 клас), «Есе на соціокультурну тему. Урок-подорож» (11 клас) -- та презентації до них. Теоретичний матеріал у посібнику подається у схемах і таблицях, додаються авторські тексти та зразки інтерактивних методів і прийомів роботи.
Тип ресурсу: 
Плани-конспекти 4 уроків та презентації до них
Рік видання: 
2020

Використання ігрових технологій на уроках української мови та літератури

У даній роботі розглядаються ігрові форми як засіб підвищення інтересу до вивчення української мови та літератури,система ігор,щоб забезпечити позитивну мотивацію учнів на уроках.Особливу увагу приділено навчальній грі як засобу підвищення рівня успішності та покращення якості знань учнів.Пропонуються різноманітні ігрові ситуації,лінгвістичні дослідження
Тип ресурсу: 
текстовий файл
презентація
Рік видання: 
2019

Есе. Креативний підхід до власного висловлювання

Електронний посібник містить плани-конспекти 4 уроків з розвитку зв’язного мовлення для учнів середніх класів: «Есе довільної форми» (5 клас), «Есе світоглядного змісту» (6 клас), «Есе на суспільну тему» (7 клас), «Творча світлиця. Есе на морально-етичну тему» (8 клас) та презентації до них. Ресурс розроблений відповідно до основних положень нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти та нової навчальної програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (5-9 класи) 2013 року зі змінами, затвердженими наказом МОН України від 07.06. 2017 No 804.
Тип ресурсу: 
електронний посібник
Рік видання: 
2019

Найрозумніший

Інтелектуальна мовознавча гра «Найрозумніший». Захід розрахований на учнів 10-11-х класів. Корисним буде для вчителів української мови, педагогів-організаторів, класних керівників під час проведення тематичних тижнів мови
Тип ресурсу: 
інтелектуальна мовознавча гра
Рік видання: 
2018

Контрольні роботи 5-11 клас

Збірник складається з тестів для контрольних робіт із мовних тем у 5 – 11 класах, що охоплюють курс української мови згідно з програмами, затвердженими наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 664 від 06 червня 2012 р. для учнів 5 - 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів та № 1021 від 28 жовтня 2010 р. для профільного навчання учнів 10 -11 класів рівня стандарту. Запропоновані тести та орієнтовні критерії оцінювання допоможуть об’єктивізувати процес оцінювання, надійно і достовірно проаналізувати підготовку учнів, оцінити якість їх знань, рівень сформованих компетентностей і компетенцій. Різнорівневі тестові завдання, з яких укладено варіанти тестів, допомагають охопити широке коло дій, прийомів діяльності, виявити різні рівні засвоєння навчального матеріалу, виявити прогалини у підготовці учнів і спроектувати заходи з метою їх усунення. Тести доцільно застосовувати на етапі завершення роботи над мовною темою, зокрема для проведення контрольної роботи. Збірник розрахований на вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
Тип ресурсу: 
тестова програма «ЗНАЙКА»

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове