Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Українська мова

Українська мова

Есе. Інноваційні шляхи формування ключових компетентностей на уроках розвитку мовлення

Електронний посібник містить плани-конспекти уроків розвитку мовлення для учнів старших класів: «Вільне есе на суспільну тему», «Критичне есе на морально-етичну тему» (9 клас), «Дискусійне есе на морально-етичну тему»(10 клас), «Есе на соціокультурну тему. Урок-подорож» (11 клас), до матеріалів додано також презентації. Теоретичний матеріал у посібнику подається у схемах і таблицях, додаються авторські тексти та зразки інтерактивних методів і прийомів роботи.
Тип ресурсу: 
Плани-конспекти уроків та презентації до них

Використання ігрових технологій на уроках української мови та літератури

У роботі презентовано ігрові форми роботи як засіб підсилення інтересу до вивчення української мови та літератури, покращення якості знань учнів та підвищення рівня успішності.
Тип ресурсу: 
текстовий файл
презентація

Мовознавча гра "Найрозумніший"

Цифровий ресурс презентує інтелектуальну мовознавчу гру «Найрозумніший» для учнів 10-11-х класів.
Тип ресурсу: 
інтелектуальна мовознавча гра

Контрольні роботи з української мови, 5-11 клас

Збірник містить тести для контрольних робіт з української мови. Запропоновані тести та орієнтовні критерії оцінювання допоможуть об’єктивно оцінити знання учнів, проаналізувати їхню підготовку з різних мовних тем, оцінити якість сформованих знань та рівень сформованих компетентностей. Різнорівневі тестові завдання допомагають охопити широке коло дій, прийомів діяльності, виявити різні рівні засвоєння навчального матеріалу, виявити прогалини у підготовці учнів і спроектувати заходи з метою їх усунення.Тести доцільно застосовувати на етапі завершення роботи над мовною темою, зокрема для проведення контрольної роботи.Збірник розрахований на вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
Тип ресурсу: 
тестова програма «ЗНАЙКА»

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове