Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації

ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Методичні рекомендації до нового 2018/19 навчального року
Тип ресурсу: 
методичні рекомендації
Рік видання: 
2018

ВИЯВЛЕННЯ І ПОДОЛАННЯ ТРУДНОЩІВ ОПАНУВАННЯ НАВИЧКИ ЧИТАННЯ В УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Методичний посібник пропонується для практичного використання вчителям-логопедам, педагогам загальноосвітніх навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання, батькам. Пропонований комплекс ігор та вправ спрямований на виправлення в дитини вад писемного мовлення (читання)
Тип ресурсу: 
методичний посібник
Рік видання: 
2017

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з порушеннями інтелектуального розвитку

Навчально-методичний посібник розроблено відповідно до Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, спрямованої на виконання завдань реформування змісту освіти дітей з особливими освітніми потребами. У процесі підготовки навчально-методичного посібника використано конструктивні пропозиції відділу освіти дітей з особливими потребами Міністерства освіти і науки, фахівців Інституту модернізації змісту освіти, кафедри психокорекційної педагогіки та психології ФКПП НПУ імені М. П. Драгоманова, обласних інститутів післядипломної освіти, а також творчих колективів спеціальних навчальних закладів №2, 8, 16, 17, 26 м. Києва, спеціальних навчальних закладів міст Харкова, Миколаєва, Богодухова, Херсона, Сум, НРЦ м. Борислава Львівської області та ін.
Тип ресурсу: 
Навчально-методичний посібник
Рік видання: 
2017

«З Україною в серці»: збірка конспектів уроків для учнів з вадами інтелектуального розвитку

Збірка містить конспекти уроків для учнів спеціальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів з вадами інтелектуального розвитку. Практичною цінністю збірки є авторські розробки конспектів уроків, які підготовлені педагогічними працівниками Черкащини з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Матеріали адресовані вчителям початкових класів, учителям-дефектологам та вихователям спеціальних закладів.
Тип ресурсу: 
методичний посібник
Рік видання: 
2016

Методичний посібник “Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу та соціалізації дітей з особливими потребами в умовах спеціальної школи-інтернату”

В посібнику представлена послідовна система роботи авторів-педагогів спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату по впровадженню інноваційних підходів, адаптації технології проблемного навчання, використанню інтерактивних технологій в навчанні дітей з порушеннями когнітивної сфери та зору, представлено розробки уроків різних типів, зібрано цікавий ігровий матеріал для поліпшення уваги, тренування пам’яті учнів, урізноманітнення навчальної діяльності на уроках та у позаурочний час, наводяться приклади використання нетрадиційних методик навчання. Запропонований методичний посібник «Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами в умовах спеціальної школи-інтернату» призначений для вчителів-дефектологів, вихователів, працюючих з дітьми з особливими освітніми потребами.
Тип ресурсу: 
методичний посібник
Рік видання: 
2015

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове