Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Англійська мова в Україні

Англійська мова в Україні

Відбувся семінар-практикум щодо підготовки до апробації Рамки безперервного професійного розвитку учителів

 Із 6 по 9 серпня у місті Київ відбувся семінар-практикум щодо підготовки до апробації Рамки безперервного  професійного розвитку учителів. Захід відбувся з участю британських експертів за сприяння Міністерства освіти і науки України. У ньому взяли участь педагогічні працівники з 4-ох областей України( Черкаська, Чернівецька, Київська Одеська), які будуть пілотувати  показники-дискриптори атестації учителів іноземних мов.

На семінарі були присутні  методист  іноземних мов, кандидат педагогічних наук Тетяна Геннадіївна Пахомова комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;   директори, заступники директорів , учителі іноземних мов  Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, Смілянської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №12 Смілянської міської ради, Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

Про підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови, які викладатимуть у першому класі у 2018-2019 навчальному році

         На базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені    Т.Г. Шевченка з 12 по 14 червня для 32 учителів іноземної мови Уманського району, які викладатимуть у першому класі у 2018-2019 навчальному році, проведено семінари-тренінги.

         Навчання для вчителів проводила Тетяна Геннадіївна Пахомова,  методист іноземних мов КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР». Педагоги мали можливість опанувати сучасні методики навчання учнів початкових класів, ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів, навчилися застосовувати ефективні технології навчання англійської мови у комунікативному контексті.

      Учителі закладів освіти району також опрацювали теоретичний матеріал, що стосується основних принципів роботи Нової української школи. Увага педагогів була акцентована на психологічних засадах ефективної роботи з учнями на основі таксономії Б. Блума та піраміди А. Маслоу.

"«СТАРШОКЛАСНИК» - 2018" табір праці та відпочинку Богодухівського НВК Чорнобаївського району

Під час тривалого навчального року, насиченого контрольними, самостійними, не завжди зрозумілими задачами, всі учні з нетерпінням чекали літа. Адже це час, коли закінчуються уроки, і діти можуть по-справжньому відпочити.

Ось і прийшли ці очікувані й омріяні дні. Літо залунало дзвінкими голосами дітей і піснями птахів.Сонячні промінчики почали лагідно гратися з усім навкруги. І саме в цей час, як і багато років поспіль, у Богодухівському НВК розпочав свою роботу табір праці і відпочинку «Старшокласник».

Семінари-тренінги для вчителів англійської мови

12-14  червня 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова відбулися семінари-тренінги для 36 вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти    м. Умань,  які будуть викладати англійську мову у 1-х класах у 2018/2019 навчальному році. Тренінги проводили  методист іноземних мов КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  Пахомова Т.Г. та  вчитель англійської мови Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Маньківської районної ради Черкаської області Лиса С.О. Під час  проведення  тренінгів визначались новітні  підходи до добору змісту та організації навчального процесу,  як застосовувати ефективні технології навчання англійської мови у комунікативному контексті та навчанню умінь 21 століття.

Літній мовний табір у Богодухівському НВК

З 29 травня по 15 червня на базі Богодухівського НВК функціонував літній мовний табір «RAINBOW».

Мета мовного табору – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів, показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосовувати пізніше і в інших галузях.Діти вчаться працювати в команді та виявляти лідерські якості, а також отримують задоволення від практичних занять, підготовки концертів для батьків та спілкування з улюбленими викладачами.

Завдання мовного табору:

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове