Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Англійська мова в Україні

Англійська мова в Україні

Сертифіковані «агенти змін» провели тренінг для вчителів англійської мови Черкащини

16 березня близько 200 учителів англійської мови Черкащини, які упроваджуватимуть засади Нової української школи, зібралися на обласний тренінг, у рамках якого пройшли навчання щодо викладання англійської в початкових класах.

 Тренінг для учителів провели сертифіковані «агенти змін», які пройшли навчання при Британській Раді в Україні.

10 листопада відбувся семінар для учителів англійської мови

Семінар для учителів області  з участю видавництва Кембріджского університету та  Єкзаменаційного департаменту Кембріджського університету.

Відбувся тренінг для 180 учителів англійської мови з теми «Набуття компетентностей 21 століття учнями на уроках іноземної мови» з участю Кріса Кербі

Першого листопада 2017 року на базі КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбувся тренінг для 180 учителів англійської мови з теми «Набуття компетентностей 21 століття учнями на уроках іноземної мови» з участю  Кріса Кербі, міжнародного експерта з викладання та навчання англійської мови як іноземної, представника видавництва Pearson.

ЗНО-2018: тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності

2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Про це йдеться в наказі МОН, який набирає чинності сьогодні, 8 вересня 2017 року.

Відбувся обласний семінар-тренінг для учителів англійської мови «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти: стратегія учіння іноземної мови у початковій школі у контексті розвитку іншомовної освіти»

23 серпня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-тренінг для учителів англійської мови «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти: стратегія учіння іноземної мови у початковій школі у контексті розвитку іншомовної освіти» за участі Анжели Констанс, тренера, експерта ELT (Велика Британія). Тема виступу: «Нові тенденції викладання англійської мови в початковій школі».

Тренінг-семінар для методистів та учителів англійської мови

18-23 серпня 2017 року у м. Біла Церква за участі британських експертів  проходить  тренінг-семінар у рамках проекту Міністерства освіти і науки України  метою  якого є реалізація  Концепції Нової української школи у рамках експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки спільно з Британською Радою в Україні, видавництвом Кембриджського університету,  екзаменаційним департаментом Кембриджського університету

Звіт про роботу про роботу пришкільного англомовного табору відпочинку « Sunshine»

Пришкільний англомовний табір відпочинку ” Sunshine ” з денним перебуванням дітей працював при  Тіньківській ЗОШ I-III ст. з 01 червня по 21 червня 2017 року. 
У таборі відпочивало 19 учнів 5-6 класів нашої школи.

Заняття проводила Голінько Людмила Степанівна, вчитель англійської мови .  

  Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:

. допомогти дітям здобути мовні навички;

. сприяти подоланню мовного бар’єру;

. удосконалити розмовну іноземну мову дитини;

Звіт про діяльність мовних таборів (загонів) в Уманському районі у 2017 році

Шанс покращити знання іноземної мови відкривають перед дітьми літні мовні табори, що вже третій рік поспіль організовуються на базі навчальних закладів Уманського району. Табір відкриває перед дітьми можливість активного відпочинку у поєднанні з засвоєнням мови в невимушеній атмосфері. Ігри, конкурси, екскурсії, подорожі та вистави – це далеко не повний перелік заходів, які проводяться для дітей.

14 червня – завершальний день у діяльності мовних таборів (загонів) в Уманському районі, що розпочали свою роботу 29 травня.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове