Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся Четвертий регіональний фестиваль з робототехніки FIRST Lego League

6 лютого 2021 року в режимі онлайн відбувся Четвертий  регіональний фестиваль з робототехніки.  Метою фестивалю стало запровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі. Участь у будь-якому форматі фестивалю – це не лише конструювання та змагання роботів, а це й можливість відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

Учасниками фестивалю FIRST LEGO League стали понад 200 учнів, які представляли 14 команд учнів початкової школи та 18 команд учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти області.

Акцентуємо увагу на тому, що у цьому році міжнародна федерація FLL здійснила ребрендінг назв учасників фестивалю, виокремивши молодших учасників 6-10 років – Explore та старших 9-16 років – Challenge.

 Темою цьогорічного сезонудля молодших учасників 6-10 років є  «Винахідники гри», а для учасників 9-16 років – «Твори. Грай. Рухайся».

Учасники взяли участь у таких видах змагань: «основні цінності», «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проект», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри. 

За результатами участі у черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Explore отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ РІШЕННЯ»:

«Robotestik» – Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №7 Смілянської міської ради Черкаської області;

«SMALL ROBOT» – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області

НОМІНАЦІЯ «КОДУВАННЯ»:

«ТОРНАДО» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;

«LegoWonders» – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ КОМАНДНИЙ ПОСТЕР»:

«Дискаврики» – Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області;

«Dragons junior» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Звенигородської районної ради Черкаської області;

«Fortyna» – Комунальний заклад «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»:

«BrainsON Gr.» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

«CYBER KIDS» – Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА КОМАНДНА МОДЕЛЬ»:

«Green Energy» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

«L-STREAM» – Коробівський навчально - виховний комплекс «загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Золотоніської міської ради Черкаської області;

«Smart Junior Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області;

«RobotЯги» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

СПЕЦІАЛЬНА СУДДІВСЬКА НОМІНАЦІЯ «ЗА КРЕАТИВНІСТЬ ТА КОМАНДНУ РОБОТУ»:

«Oops!!!» – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

 СПЕЦІАЛЬНА НАГОРОДА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ «ЧЕМПІОН»:

«Smart Junior Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

За результатами участі у черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Challenge отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «НАЙВИЩИЙ БАЛ У ГРІ РОБОТІВ»

«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

НОМІНАЦІЯ «ДИЗАЙН РОБОТА»

«Kiborgs.UA»  – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ»

«SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»

«МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «СУДДІВСЬКА ВІДЗНАКА» НАГОРОДА «ЗА МОТИВАЦІЮ»

«Крок в майбутнє» – Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської міської ради Черкаської області

НОМІНАЦІЯ «ЧЕМПІОН»

«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»

«НАГОРОДУ ТРЕНЕРА» отримала БАРАНІЧЕНКО ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, тренер команди «Smart Crazy Band» Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

Право взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ ВИБОРОЛИ КОМАНДИ:

  1. «BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».
  2. «Kiborgs.UA»  – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.
  3. «Dragons» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Звенигородської районної ради Черкаської області.
  4. «Smart Crazy Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.
  5. «Fortyna» – Комунальний заклад «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» Черкаської області.
  6. «SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.
  7. «МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  8. «We Makes Robots» – Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області.

Для нагородження переможців фестивалю цінні подарунки приготували управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР».

У проведенні заходу також взяли участь не тільки учнівські команди та їх тренери, а і волонтери, батьки учасників, освітяни області та усі кому цікавий світ робототехніки!

 

Repository category: 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове