Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови

У світі зростаючої глобалізації освіта є основою для співжиття людей в 21-му столітті. При цьому центральну роль  відіграє мова.

Перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови відбувся з 25 до 26 листопада 2016 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  під назвою «ПРОФЕСІЙНІ СФЕРИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні».

Семінар з проблеми «Організація провідних видів діяльності з дітьми дошкільного віку»

24 листопада 2016 року на базі КНЗ «Обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар для головних спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти районних та міських відділів освіти з проблеми: «Організація провідних видів діяльності з дітьми дошкільного віку».

До 80-річчя з дня народження О.Захаренка

23 листопада 2016 року на базі методичного кабінету Корсунь-Шевченківського відділу освіти відбулося чергове засідання районної творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Педагогічна спадщина Олександра Антоновича Захаренка в навчально-виховному  процесі сучасної школи».

Відбувся семінар «Управління загальноосвітнім навчальним закладом у контексті менеджменту творчості»

23 листопада 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» для директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів області відбувся семінар «Управління загальноосвітнім навчальним закладом у контексті менеджменту творчості».

Щодо вшанування жертв Голодомору 1932–1933 років

На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента України від 01 листопада 2016 року № 480 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та з метою гідного  вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу надсилаємо для використання у навчально-виховній роботі методичні рекомендації.

За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України протягом    25-26 листопада 2016 року пропонуємо провести в навчальних закладах області:

Інтернет-конференція «Набуття теcтологічних знань учнями у контексті нових вимог до виконання завдань ЗНО»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2016 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Набуття теcтологічних знань учнями у контексті нових вимог до виконання завдань ЗНО».

«НАЦІЯ І НАРОД ПОВИННІ БУТИ ВІЛЬНИМИ»

Про проведення патріотичних діалогів

17 листопада цього року в обласному інституті відбувся  нестандартний   захід у формі патріотичних  діалогів «Шляхом омріяної Свободи». Приурочений цей захід святкуванню Дня Гідності і Свободи. 

На Черкащині розпочалась реалізація цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

16 листопада 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбулось  організаційне засідання щодо упровадження цільової обласної програми  «Інноваційні школи Черкащини», метою якої є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних)  для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області,  оптимізація процесу  упровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних с

Науково-практична конференція «Вплив сучасного освітнього менеджменту на підвищення професійного розвитку педагогів»

16 листопада 2016 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася науково-практична конференція «Вплив сучасного освітнього менеджменту на підвищення професійного розвитку педагогів». У роботі конференції взяли участь науковці й методисти інституту, директори і заступники директорів загальноосвітніх закладів області, слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Секція методичного обʼєднанняна тему: «Діагностика психосоціальних особливостей та розвиток особистості вихованця навчального закладу інтернатного типу»

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»     15 листопада 2016 року відбулось засідання секції методичного обʼєднання для спеціалістів психологічної служби навчальних закладів інтернатного типу на тему: «Діагностика психосоціальних особливостей та розвиток особистості вихованця навчального закладу інтернатного типу».

Інтернет-конференція «Інновації в системі роботи органів учнівського самоврядування»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2016 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Інновації в системі роботи органів учнівського самоврядування».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Перспективні форми професійного розвитку педагогічного працівника»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить інтернет-семінар для керівників навчальних закладів «Перспективні форми професійного розвитку педагогічного працівника».

Для розгляду пропонуються такі питання:

На Черкащині стартує цільова обласна програма «Інноваційні школи Черкащини»

На виконання обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VІІ, на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 16 листопада 2016 року о 13.00 годині буде проведене організаційне засідання із таким порядком денним:

Науково-методичний семінар для координаторів Міжнародної природознавчої гри «Геліантус – 2016

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 10 листопада 2016 року відбувся науково-методичний семінар координаторів Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

МОЗГОВИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ

9 листопада   в КНЗ « Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочала роботу методична сесія для завідувачів методичних служб області з питання «Організаційно-методичні умови формування інноваційної культури педагогічних працівників як фактор підвищення якості освіти».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове