Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Підтримка децентралізації в Україні

В Україні відбувається процес децентралізації влади. Органам місцевого самоврядування об’єднаних громад, разом з отриманням бюджетних преференцій та управлінських повноважень необхідно буде взяти на себе відповідальність і за створення ефективного управління системою освіти. Це дозволить використовувати ресурси ОТГ на реалізацію довгострокових планів розвитку навчальних закладів відповідно до запитів членів громади та оперативно розв’язувати проблеми освітньої галузі.

Вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Формування та розвиток предметних компетентностей на уроках інформатики»

Повідомляємо, що 28 лютого 2017 року з 15.00 до 17.00 лабораторія – центр інформаційних технологій проводить вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Формування та розвиток предметних компетентностей на уроках інформатики» на сайті лабораторії в розділі «Вебінари».

Відбувся регіональний турнір FIRST LEGO League

28 січня 2017 року в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбувся регіональний турнір FIRST LEGO League (FLL), ініційований програмою FIRST LEGO в Україні. В актовій залі Центру відбулося урочисте відкриття регіонального турніру, в якому взяли участь голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушін

КОНКУРС, ЩО НАДИХАЄ НА ПОДАЛЬШУ ТВОРЧІСТЬ І ОПТИМІЗМ

Інформація і  кілька штрихів роздумів про проведення обласного туру конкурсу «Учитель року – 2017»

Восьмий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти

Університет менеджменту освіти НАПН України оголосив підсумки проведення Восьмого всеукраїнського конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти.

Відбувся обласний семінар методистів трудового навчання з проблеми «Методична діяльність вчителя трудового навчання, технологій»

25 січня 2017 року на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» відбувся обласний семінар методистів трудового навчання з проблеми «Методична діяльність вчителя трудового навчання, технологій».

План семінару

Інтернет-конференція: «Здоров’язбережувальні технології в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботикомунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у лютому 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайт КНЗ ЧОІПОПП Черкаської обласної ради) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Здоров’язбережувальні технології в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Інтернет-семінар для педагогічних працівників дошкільної освіти «Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника».

 Для розгляду пропонуються такі питання:

Тренінг «Базові навички медіатора в навчальному закладі»

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 17 - 19 січня 2017 року відбувся перший навчальний тренінг «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

Перша у новому році інтервізійна група для спеціалістів психологічної служби

18 січня 2017 року в інституті працювала інтервізійна група для спеціалістів психологічної служби на тему «Розгляд складних випадків у роботі з проявами насильства у навчальному закладі».

У роботі прийняло участь 36 осіб. Серед них – фахівці шкіл, ліцеїв, НВК, центрів практичної психології і соціальної роботи, інтернатів, закладів професійної освіти, методисти відділів освіти та НМК. Ведуча групи – Артеменко Т.Б.

Підготовка до міжнародного моніторингового дослідження PISA-2018 у Черкаській області

В освітніх системах світу змінюють свій погляд на те, якою повинна бути підготовка учня. Разом із формуванням предметних знань та вмінь школа повинна розвивати в школяра вміння використовувати свої знання в різних ситуаціях, наближених до реальності, сприяти набуттю необхідних життєвих компетентностей, які в подальшому сприятимуть активній участі випускника школи в житті суспільства, допоможуть йому навчатись протягом усього життя.

Педагоги Черкащини серед переможців «Освітнього Оскару – 2016»

13 січня 2017 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (м.Київ) відбулась урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського освітнього конкурсу «Оскар - 2016», яка проводилась видавництвом «Шкільний світ» за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти і Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

ОБЛАСНИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ПРАНГЛІМІНЕ

14 січня у Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне в режимі он-лайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Слід відмітити досить високу активність у перших етапах змагань, що проводились у навчальних закладах: всього взяли участь 2798 осіб.

Проведено Різдвяні педагогічні зустрічі, присвячені 80-річчю з Дня народження О. А. Захаренка

13 січня  2017 року  на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» в он-лайн режимі було проведено Різдвяні педагогічні зустрічі, присвячені  80-річчю з Дня народження О. А. Захаренка.

Воркшоп «Розвиток соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу: основні напрямки, актуальні потреби»

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 10 січня 2017 року  обласним центром практичної психології та соціальної роботи проведено воркшоп для учасників Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове