Методичний посібник створено відповідно до авторської програми курсу за вибором «Генетика людини з основами медичної генетики, 11 клас».
Мета створення посібника – забезпечити учителів біології старшої профільної школи комплектом пізнавальних, творчих, розрахункових задач і тестів для викладання вищеозначеного курсу за вибором для учнів 11-х класів біолого-фізичного та біолого-хімічного профілів навчання. Задачі та тести різноманітні за змістом і рівнем складності, мають прикладне спрямування, що суттєво підвищить мотивацію учнів до їх опрацювання, сприятиме глибокому засвоєнню програмного матеріалу курсу, а також вибору професії в галузі медицини.
Посібник призначений для учителів біології, які викладають у старшій профільній школі.
Автор(и):
Автор - укладач: Даниленко Л.І.
Джерело:
Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»